Eczacilar.net

İgdaş Çalışma Saatleri 2015-2016

İgdaş Çalışma Saatleri 2015-2016

İgdaş kaçta açılıyor? İgdaş kaçta kapanıyor? İgdaş kaça kadar açık ?

İGDAŞ, İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi uzun ismi ile 1989 senesinde kurulmuş olan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait bir kurumdur. İlk doğal gaz bu kurum aracılığı ile 1992 senesinde Kadıköy ilçesine verilmiştir. Doğal gaz hizmetinde süreklilik ilkesi ile çalışmalarına devam eden İGDAŞ, en uygun ve kaliteli enerji kaynağı konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Hava kirliliğinin azalması ve temizlenmesi açısından çok katkısı olan bu kurum ile birlikte insanlar sorunsuz enerji kaynağını kullanmaya başlamıştır. Öncelikle hava kirliliğinin yoğun olduğu bölgelerde aktif olarak hizmet verdikten sonra tüm İstanbul şehri için doğal gaz teminini gerçekleştirmiştir. İGDAŞ kısa sürede dünya standartlarına yükseldi.

İGDAŞ çalışma saatleri hakkında pek çok iddia öne sürülüyor. 2015 senesi ile birlikte değişim ve düzenlemeler içeren bu konu hakkında net bir bilgi paylaşmak en doğrusu olabilir. İGDAŞ kaçta açılıyor sorusunu yanıtlamak gerekirse; mesai başlangıcı 08.00 olmakla birlikte, vezne açılış saati 08.15 olarak belirlenmiştir. Saat 12.00 olduğunda öğle arasına giren kurum, 1 saat yemek ve ihtiyaç molası vermektedir. 13.00 olduğunda mesaiye devam eden kurum, saat 17.00 itibari ile mesai bitimini gerçekleştirir ancak vezne çalışmaları 16.45 olması ile birlikte günlük olarak sonlandırılır. Hizmet binalarındaki müşteri kabul saatleri de vezne çalışma saatleri ile aynısıdır. 08.15’te başlayan müşteri kabul bölümü, 16.45 olduğunda mesai bitimini gerçekleştirir. Cumartesi günleri de aynı saatler içerisinde hizmet vermektedirler. Pazar günleri ve resmi ya da dini tatillerde mesai gerçekleştirilmez, İGDAŞ bu günlerde kapalıdır. İGDAŞ kaçta kapanıyor sorusu için bazı yerlerde 16.00 denmektedir ancak bu asılsız bir bilgidir. İGDAŞ firması sayesinde halkın doğal gaz ile ilgili tüm işlemleri yerine getirilir. Aktif olarak mesai günleri içerisinde personeller yardımcı olur. Kurallar dışı bir durum gözlendiğinde, mesai saatlerine uyulmadığında ya da personeller ile alakalı bir hata gerçekleştiğinde, ilgili kurum ve kuruluşlara şikayetler iletilebilir ve öneriler de beraberinde sunulabilir. İGDAŞ çalışma saatleri kurallar çerçevesinde uyulması ve uygulanması her personel için tek tek zorunludur. Çalışanlarının motivasyonunu arttıracak bir potansiyelde çalışma sürdürürler. Ulusal Başarı Kalite ödülüne layık görülen İGDAŞ çalışmalarını daha iyiye götürmek için çaba göstermeye de devam ediyor. Her sene farklı düzenlemeler ve gelişmeler yaşanabilir. Bunun için düzenli aralıklar ile internet sitesinden inceleme yapılabilir ve bilgi sahibi olunabilir. İstanbullular için hizmet ve doğal gaz ile ilgili her tür bilgilendirme ve temin devam etmektedir. Şehrin enerji kaynağı sağlanırken tüm sağlık ve güvenlik durumları göz önünde bulundurulur. Doğal gaz ile ilgili her şey için, kurumdan yardım alınabilir ve destek istenebilir. Akla takılan sorular kuruma giderek ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile öğrenilebilir. Kalder, Gazbir, İstanbul Ticaret Odası, International Gas Union, Türkiye İç Denetim Enstitüsü, İktisadi ve İdari Araştırmalar Vakfı gibi birçok kuruluşta da aktif olarak üyeliklerini devam ettirirler.

İGDAŞ çalışma saatleri
2015 senesi içerisinde yasal kurallar ile düzenlenmiş olarak en genel hali ile 08.00 ve 17.00 arasında görülmektedir. Organizasyon çalışma saatleri içerisinde tüm hizmetler yerine getirilir. Personeller kadar halk da yardımcı olmalı ve kurallara uymalıdır. Sabah erken saatlerde ve öğle arasından hemen sonra en yoğun anlar yaşanır. Bu nedenle özellikle acil bir iş durumunda işlemlerin gecikmemesi adına, erkenden gidilmeli ve hizmet sağlanmalıdır. İGDAŞ kurumlarının doğal gaz ile ilgili geliştirdiği ve geliştireceği projeler hakkında da sitesinden bilgi alınabilir.

igdaş logo

Bir önceki makalemiz olan Bim Çalışma Saatleri konulu makalemizi incelemenizi öneririz.

Eczacilar.net

Özet
İgdaş Çalışma Saatleri 2015-2016
Makale Adı
İgdaş Çalışma Saatleri 2015-2016
Açıklama
İgdaş kaçta açılıyor? İgdaş kaçta kapanıyor? İgdaş kaça kadar açık ?
Yazar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ