Eczacilar.net

Mng Kargo Çalışma Saatleri 2015-2016

Mng Kargo Çalışma Saatleri 2015-2016

Mng kargo kaçta açılıyor? Mng kargo kaçta kapanıyor? Mng kargo çalışma saatleri

On yılı aşkın bir süredir kargo konusunda hizmet veren Mng kargo, Mng Holding bünyesinde kurulmuş olan bir kargo şirketidir. Türkiye’nin lider kargo şirketlerinden bir tanesi olan Mng kargo her gün Türkiye’nin her noktasına ve dünyanın birçok ülkesine hizmet vermektedir. Günümüzde 800 den fazla şubeye sahip olan firma 8000 çalışanı ile kargo hizmeti vermeye devam ediyor. Müşterilerinden aldıkları emanetleri zamanında sahiplerine ulaştırmak için elinden geleni yapan Mng kargo taşıma işlemlerini 2200 kara aracı ve 6 adet uçak ile gerçekleştirmektedir. Kargo şirketini diğer kargo şirketlerinden ayıran çok sayıda özelliği bulunuyor. Bu özelliklerden bir tanesi de araç filosundaki uçaklardır. Filosunda kendine ait uçakları olan tek kargo şirketi olan Mng kargo hava kargo taşımacılığı ile kara kargo taşımacılığını birlikte yürütmektedir. Firmanın en önemli özelliklerinden bir tanesi de Türkiye’nin her şehrindeki merkezlere yirmi dört saat içinde teslimat garantisi veriyor olmasıdır. Gerek kara gerekse hava ulaşım araçlarını kullanarak taşımacılık hizmeti veren Mng kargo 2003 yılından bugüne kadar her gün 600 binden fazla adrese teslimat yapmaktadır.

Kargo sektörünün önemli isimlerinden bir tanesi olan Mng kargo’nun en önemli özelliklerinden bir tanesi de aktarma merkezleri konusundaki ayrıcalığıdır. Sektörün ilk ve tek Teknolojik Aktarma Merkezlerine sahip olan firma müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için elinden gelen çabayı göstererek hizmetlerine devam etmektedir. Mng kargo çalışanları çalışma saatleri içerisinde tüm müşterilerine gereken özeni göstermekte ve müşterilerinin işlemlerini mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Mng Kargo Hangi Saatler İçerisinde Hizmet Vermektedir?

Kargo sektörünün öncü isimlerinden bir tanesi olan Mng kargo aracılığı ile kargo göndermek ya da kargo almak istediğiniz zaman firmanın mesai saatlerine dikkat etmeniz gerekir. Mng kargo çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonunda farklılıklar gösterir. Mng kargo hafta içi günlerde saat 08.30 – 18.00 saatleri arasında hizmet verirken, cumartesi günleri 08.30 – 15.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mng kargo birçok kargo şirketi gibi hafta sonu Pazar günleri hizmet vermiyor. Ancak hafta içi saat 18.30 dan sonra nöbetçi şubeler belirli bir süre daha hizmet vermeye devam etmektedir. Firmanın nöbetçi şubeleri saat 20.30’a kadar açıktır ve tüm kargo işlemleri bu saate kadar rahatlıkla yapılabilir. Bu saatler içerisinde hizmet veren Mng kargo çağrı merkezini de arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mng kargo Çağrı merkezi akşam 23.59’a kadar hizmet vermektedir. Ayrıca Mng kargonun internet sitesini ziyaret ederek de istediğiniz işlemleri rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mng Kargo Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Mng kargo kaçta açılıyor sorusunun cevabı hem hafta içi hem de hafta sonu için aynıdır. Yıllardır sektörde hizmet veren Mng kargo hem hafta için hem de Cumartesi günü saat 08.30 da açılmakta ve hizmet vermeye başlamaktadır. Pazar günleri kapalı olan ve hizmet vermeyen firmanın diğer günlerdeki açılış saati aynıdır. Her gün saat 08.30 da kapılarını açan firma öğle arası vermeden çalışmalarına devam ediyor. Öğle saatlerinde bile işlem yapabileceğiniz Mng Kargo şubelerinin kapanış saatleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklılık gösteriyor. Mng kargo kapanıyor sorusuna hafta içi için saat 18.30, Cumartesi günü için ise saat 15.30 cevabı verilebilir. Ancak nöbetçi olarak hizmet veren şubelerin kapanış saatleri farklıdır. Belirli bölgelerde hizmet veren Mng kargo şirketinin nöbetçi şubeleri hafta içi her akşam saat 20.30’a kadar hizmet vermektedir.

mng kargo

Bir önceki makalemiz olan Ptt Çalışma Saatleri konulu makalemizi incelemenizi öneririz.

Eczacilar.net

Özet
Mng Kargo Çalışma Saatleri 2015-2016
Makale Adı
Mng Kargo Çalışma Saatleri 2015-2016
Açıklama
Mng kargo kaçta açılıyor? Mng kargo kaçta kapanıyor? Mng kargo çalışma saatleri
Yazar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ