Eczacilar.net

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2015-2016

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2015-2016

Ziraat bankası kaçta açılıyor? Ziraat bankası kaçta kapanıyor? Ziraat bankası kaça kadar açık?

Türkiye’nin en güvenilir bankalarından Ziraat Bankası 2015 yılında yapmış olduğu personel alımı duyurusuyla da bu yıl dikkat çeken bankalar arasında yer almaktadır. 2015 yılı içerisinde Ziraat Bankası’na bağlı olarak açılan Ziraat Katılım Bankası için 2 bin personel alımı yapılacağının duyurulması ile özellikle pek çok genç umutlanmış durumda. Peki başvuru yapmak ve işe alım için ne gibi şartlar ne gerekiyor? Lise mezunları ve üniversite mezunları Ziraat Bankası tarafından gerçekleştirilecek bu sınava katılabilecek. Bu sayede binlerce kişinin iş sahibi olması hedefleniyor. Başvuru yapacaklardan CV hazırlamaları ve 1984 doğumlu ve sonrasında doğmuş olmaları şartı aranıyor. Ziraat Bankası sınavına girip başarılı olanların pozisyonlarının yükselmelerinin de gerçekleşeceği belirtiliyor.

Türkiye’nin en köklü bankalarından Ziraat bankası çalışma saatleri sabah 09.00-12.30 öğleden sonra ise 13.30-17.30’dur ve banka müşterilerine bu saatler aralığında hizmet vermektedir.

Hafta sonları açık olan Ziraat Bankası şubesi yoktur ve tüm resmi işlemler hafta içi sabah 09.00-12.30 öğleden sonra ise 13.30-17.30 saat aralığında yapılabilmektedir. Bu saat dilimlerinde gittiğinizde her türlü işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Banka ile her türlü işlemleri bu saatler aralığında yapabilir ve aynı zamanda EFT işlemleri de bu saatler arasında yapabilmektedir. Hafta içi yapamadığınız ve acele işlemleriniz olması durumunda ise, hafta sonu ve mesai saati dışında yaptığınız tüm işlemler bir sonraki iş gününde tamamlanmış kabul edilmektedir. Hafta sonu yapmış olduğunuz işlemlerle alakalı kafanıza takılan bir sorun olur ya da farklı bir sorun yaşarsanız da bankadan detaylı bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilmeniz mümkündür. Yine bilgi almak için Ziraat Bankası’nın Alo Ziraat hattını da kullanabilir ve 444 0 000 destek alabilirsiniz. Bu hat çağrı merkezidir ve size öğrenmek istediğiniz konularda yardımcı olacaktır.

Ziraat Bankası katılım bankası bünyesindeki yükselmelerin ise şu şekilde olacağı ifade ediliyor, banko asistanı olarak işe başlamışsanız, 4 yıl kadar geçen süre sonunda sınava girmeniz dahilinde servis görevlisi konumuna yükselebiliyorsunuz. Servis yetkilisi olarak işe başlamış iseniz, 3 yıl sonrasında sınava tabi tutulmak suretiyle yönetmen yardımcısı sıfatını alabiliyorsunuz. Servis görevlisi iseniz ve yükselmek istiyorsanız, 3 yıl geçtikten sonra kurum sınavı ile servis yetkilisi görevine yükselmeniz mümkün oluyor. Yönetmen yardımcısı iseniz ve sınavla yükselme hedefiniz var ise 2 yılın sonunda banka sınavına girerek, yönetmen olabiliyorsunuz. Bankanın uzman kadrosunda fakat yükselmek istiyorsanız, 3 yıl geçmesi durumunda sınava tabi tutularak, yönetmenliğe yükselebiliyorsunuz. Uzman yardımcılığı görevinizden yine sınavla ve 4 yıl geçtikten sonra uzmanlığa yükselebiliyorsunuz. Göreviniz İç kontrolör ise 3 yıl sonunda sınav ile yönetmen veya kıdemli iç kontrolör olabilmeniz mümkün oluyor. İç kontrolör yardımcısı iseniz 4 yılın sonunda sınava tabi tutularak, iç kontrolör olabilirsiniz. Müfettiş iseniz, 3 yılın sonunda sınavla kıdemli müfettiş olabilme şansınız bulunmaktadır. Müfettiş yardımcısı iseniz 4 yılın sonunda yine sınav şartı ile müfettiş olabiliyorsunuz.

Bu yıl vermiş olduğu bu müjdeli haberle dikkat çeken Ziraat Bankası lise mezunu ve üniversite mezunlarını bir hayli ümitlendiriyor. Ziraat Bankası’nın bu çalışma koşullarından yararlanmak için ise, öncelikle bankanın açmış olduğu sınava girmeleri ve başarılı olma şansı aranmaktadır. Sınavda başarılı olduktan sonra ise mülakat yapılacaktır ve mülakatlar genel müdürlükler tarafından yapılacaktır.

Banka tarafından ayrıca bin kişilik servis görevlisi personel alımı da yapılacağı duyuruldu ve bu görev için de lise mezunu, önlisans mezunu ve üniversite mezunları başvurabilecek.

Servis görevlilerinin görevi ise ürünleri müşterilere ulaşmasını sağlamak ve pazarlanması olacaktır.

ziraat bankası logo

Bir önceki makalemiz olan A101 Çalışma Saatleri konulu makalemizi incelemenizi öneririz.

Özet
Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2015-2016
Makale Adı
Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2015-2016
Açıklama
Ziraat bankası kaçta açılıyor? Ziraat bankası kaçta kapanıyor? Ziraat bankası kaça kadar açık?
Yazar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ