Eczacilar.net

Migros Çalışma Saatleri 2015-2016

Migros Çalışma Saatleri 2015-2016

Migros kaçta açılıyor? Migros kaçta kapanıyor? Migros kaça kadar açık?

Migros marketleri Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en fazla şubeye sahip market zincirlerinden birisidir. Hemen hemen her şehirde Migros marketine rastlanabilir. Böylelikle ihtiyaç duyulan ürünler en yakın Migros marketinden temin edilebilir. Migros çalışma saatleri de en çok merak edilen konulardan birisidir. 2015 senesi ile birlikte değişime uğrayıp uğramadığı konusunda düzenlemeler de mevcuttur.

Migros kaçta açılıyor sorusuna bir cevap vermek gerekirse; saat 09.00 olması ile birlikte hizmete başlar. Migros kaçta kapanıyor diye de çok soru gelmektedir. Migros saat 22.00 itibari ile o günkü mesaisine son verir. Öğle arası tatiline girmez. Personelleri dönüşümlü olarak hizmet verir. Migros çalışma saatleri içerisinde aktif olarak faaliyet gösterir. Ürün yelpazesindeki genişliği ile Migros mağazaları çok rağbet görür. Aynı zamanda dönem dönem sağladığı kampanya ve indirimler de çok beğeni toplar. Meyve ve sebzeleri, et ürünleri ve yemek ürünleri her zaman günlük olarak gelir ve hep taze olarak satışa sunulur. Kasap ürünlerindeki hizmetleri ile de titizliğe ve hijyene çok önem verirler. Aynı kalite tüm ürün grupları için de geçerlidir. Aklınıza gelebilecek tüm ürünler Migros marketlerinde rahatlıkla bulunabilir. Gıda ve temel ihtiyaçların yanında, ev ve bahçe ürünleri de alınabilir. Çeşitli ihtiyaçlar farklı boyutlar ve fiyat seçenekleri ile getirilir. Özellikle gıda ürünlerinde olmak üzere birçok üründe çok fazla marka yer alır. Çalışma saatlerine uymayan, daha geç açılışı yapıp, mesai saatinin bitiminden daha erken marketi kapatan çalışanlar ve şubeler ilgili yerlere şikayet edilebilir. Türkiye’nin her yerinde aynı şekilde her Migros şubesinde kurallar uygulanmalıdır ve uygulamayanlar da gerekli şekilde uyarılmalıdır. Her gün temel ihtiyaçların satımından dolayı haftanın yedi günü hizmet vermektedirler. Dikkat edilmesi gereken başka bir nokta ise, ürünlerin son kullanma tarihlerine alırken bakılmasıdır. Migros mağazalarında böyle bir duruma rastlanmasa da, yine de dikkat edilmelidir. Sağlık ve güvenlik için bu dikkat şarttır. 2015 yılı içerisindeki son düzenlemelere göre de Migros marketlerinin başarısı ve hizmetteki kalitesi her zamanki gibi kanıtlanmıştır. Personellerinin ilgisi, reklamlardaki başarı ve kampanyalar dönemi de çok uygun görülmektedir. Mesai saatleri içerisinde herkes istediği ürünü satın alabilir ve hizmet görebilir. Türkiye’nin doğusu ve batısı arasındaki yarım saatlik zaman farkından dolayı çalışma saatlerinde farklılık görülebilir. Ancak 13 saatlik çalışma sistemi her şubede uygulanır ve zorunludur. Marketlerin tasarımı ve rahat kullanımı da Migros firmasına özel olarak devam ettirilmiştir. Migros marketlerinin büyük ve küçük olan şubeleri de vardır. Büyük Migros marketlerinde çok farklı ürünler yer alır. Yaz ve kış mevsimine göre farklı ürün grupları da gelir. Örnek verirsek; bahçe ürünleri daha çok yaz mevsimine doğru eklenirken, kış mevsiminde battaniye ve yorgan gibi ürünler yer alır. Eve dair her şey rahatlıkla bulunabilir ve satın alınabilir.

Migros marketleri gün geçtikçe daha da büyümekte ve gelişmektedir. Çalışma saatleri içerisinde alınacak hizmetten de beklenen sonuç gelmediğinde yine personeller ile görüşülebilir. Her mağazanın bir müdürü mutlaka vardır ve gereken asayişi de sağlar. Farklı alanlarda Migros marketleri için de talepler yaşanmaktadır. Herhangi bir ürünün temini adına da talepler olabilir. Yine Migros müşteri hizmetleri aracılığı ile dilek ve şikayetler iletilebilir. Alınacak ürünler ile alakalı bilgiler de mesai saatleri içerisinde personellere sorularak öğrenilebilir. Migros’un çalışma saatleri özel günlerde belli düzenlemeler çerçevesinde yine değişiklik gösterirse bu gerekli yerlerden açıklanır.

migros logo

Bir önceki makalemiz olan İgdaş Çalışma Saatleri konulu makalemizi incelemenizi öneririz.

Eczacilar.net

Özet
Migros Çalışma Saatleri 2015-2016
Makale Adı
Migros Çalışma Saatleri 2015-2016
Açıklama
Migros kaçta açılıyor? Migros kaçta kapanıyor? Migros kaça kadar açık?
Yazar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ