Eczacilar.net

Bim Çalışma Saatleri 2015-2016

Bim Çalışma Saatleri 2015-2016

Bim kaçta açılıyor? Bim kaçta kapanıyor? Bim kaça kadar açık ?

Bim mağazaları uygun fiyatları ve farklı ürün seçenekleri ile özellikle ev hanımlarının en sık tercih ettiği marketlerden birisi olmuştur. Bim çalışma saatleri hakkında herkes soru sormaktadır. 2015 düzenlemelerine göre değişip değişmediği merak ediliyor.

Bim kaçta açılıyor sorusu da ev hanımları tarafından çok sorulur. Sabah 09.00 itibari ile mesai başlar. Toptan ürünlerin en uygun fiyat ile verildiği bu mağazalar için, kapanış saati de merak ediliyor. Bim kaçta kapanıyor sorusuna yanıt olarak ise, diğer marketlerden farklı olarak saat 21.00 olduğunda mesai son buluyor. Bim ürünleri günlük ve haftalık olarak da temin edilebiliyor. Taze ve iyi ürünler sunuluyor. Bazı ürün markaları da sadece Bim mağazalarında bulunuyor. Vatandaşın en çok fiyatlarından dolayı geldiği biliniyor. Daha ekonomik ev alışverişleri için gelinen marketlerden birisidir. Günümüzde çok fazla şubesi açılmaya başladı. Artık her caddede, sokakta ve mahallede birkaç tane Bim mağazası görmek mümkün. Tüm mağazaları aynı saatte çalışmaya başlayıp, aynı saatte mesai bitirmekle yükümlüdür. Farklı ve yasal olmayan bir durum gözlendiğinde ilgili yerlere şikayet edilebilir ve kurallara uyulması için uyarı verilebilir. Zorunlu ve izinli bir durum olması durumunda farklı çalışma saatleri gözlenebilir ancak bunun da sebebini müşterinin öğrenmesi hakkıdır. Bim mağazaları için de diğer marketlerde geçerli olan kurallar yine uygulanmalıdır. Bim ürünleri güvenilir ve doğal içerikli malzemelerdir. Diğer marketler gibi başarı ile çalışmalarına devam ediyor. Farklı markaların yanında sık sık tercih edilen ürünlere de yer veriyor. Çalışma saatleri içerisinde herkes ev alışverişini gerçekleştirebilir ya da ihtiyaç duyduğu bir ürünü satın alabilir. Bim mağazalarının rahat dolaşımı sağlayan market tasarımları da herkes için uygundur. En çok sabah, öğleden hemen sonra ve akşam yemek saatinden önce rağbet görmektedir. Ürünler toptan alım ile sağlanmaktadır. Bim mağazalarından alınan ürünlerden herkes memnundur. Meyve ve sebze, kırmızı et ve tavuk ürünleri, kahvaltılık ürünler, tatlı ve tuzlu kraker gibi atıştırmalıkların yanında, banyo ürünleri, kozmetik malzemeler ve bazı dönemlerde ev eşyaları, giyim gibi alanlarda da hizmet veriyor. Okulların açılacağı dönemlerde çok yoğunluk yaşanır. Kırtasiye malzemelerinde de en uygun fiyatları sunar. Bu dönemlerde de açılış ve kapanış saatleri farklılık gösterebilir. Ramazan ayında da Bim çalışma saatleri hakkında ayrı bir bilgi alınması gerekebilir. Öğle saatlerinde dönüşümlü olarak personeller hizmet verir. Yoğun zamanlarında tüm personeller müşteriler için hizmet verir. Çalışma saatleri her sene değişebilir ya da farklılık gösterebilir. 2015 çalışma saatleri bu şekilde devam etmektedir. Doğu ile batı arasındaki yarım saatlik zaman farkından dolayı da iller kendi arasında yine değişiklik gösterebilir.

Bim marketlerinden genel olarak halk memnundur ve sık sık tercih de etmektedir. Bim mağazaları hakkında öneriler, şikayetler gibi durumlar ilgili yerlere iletişim araçları ile bildirilebilir. Çalışma saatleri konusunda da farklı talepler iletilebilir. Bim ürünleri hakkında da yorum yapılabilir. Marketler toptan alım sistemi sayesinde halk için çok uygun fiyatlar sunar ve bu nedenle ekonomi açısından en uygun mağazalar olarak geçerlilik görürler. Ev hanımları, babalar, çocuklar kısacası herkes ihtiyaç ve istekleri için Bim mağazalarını tercih eder. Bim çalışma saatleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve sormak için şube çalışanlarına da danışılabilir. Saat 09.00 ve 21.00 arası 12 saat boyunca tüm mağazaları aktif olarak hizmet vermektedir. Bu saatler arasında istenilen ürün alınabilir ve marketleri ürün teminini sağlayabilir.

bim logo

Bir önceki makalemiz olan İş Bankası Çalışma Saatleri konulu makalemizi incelemenizi öneririz.

Eczacilar.net

Özet
Bim Çalışma Saatleri 2015-2016
Makale Adı
Bim Çalışma Saatleri 2015-2016
Açıklama
Bim kaçta açılıyor? Bim kaçta kapanıyor? Bim kaça kadar açık ?
Yazar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ