Eczacilar.net

A101 Çalışma Saatleri 2015-2016

A101 Çalışma Saatleri 2015-2016

A101 kaçta açılıyor? A101 kaçta kapanıyor ? A101 kaça kadar açık?

2008 yılında sektöre giren A100 çalışma saatleri ile de müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Peki A101 kaçta açılıyor ve A101 kaçta kapanıyor?

A101 mağazaları, sabah 09.00’da açılmaktadır ve 21:00’de kapanmaktadır. A101’in çalışma saatleri konusundaki avantajı ise bir çok market 20:30’da kapanırken marketin daha geç kapanıyor olmasıdır. Marka ürünleri ucuza satması ile bilinen market çok kısa sürede geniş kitleler tarafından tercih edilirliğini artırmayı başarmıştır. Çok sayıda marketin açıldığı günümüzde A101 gibi sayılı marketlerin ayakta kalmasının ya da daha çok tercih edilmesinin en büyük sebebi hiç kuşkusuz fiyat farkıdır.

A101’e gittiğinizde ilk fark edeceğiniz şey hiç kuşkusuz fiyatlar olacaktır. Çünkü markette pek çok ürün diğer marketlerin neredeyse yarı fiyatına satılmaktadır. Bu durum firmanın asla kalitesiz ürün sattığını göstermemektedir. Marketlerin fiyat aralığını, kar marjları ve stokları belirlemektedir. A101 bu sebepleri gözeterek kaliteyi ucuza satmayı başaran bir firmadır.

Firma her şeyden önce tüm ürünleri yerli firmalardan almayı tercih ediyor. Yerli sermaye ve yerli ürün imajıyla hareket eden firma bu nedenle de oldukça fazla tercih edilmektedir.

Marketlerdeki ürünlerin bakımı ise o konuda uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Yine kalitesi ve hijyen kurallarından asla taviz vermeyen firma, müşterilerine kaliteli hizmetin yanı sıra hijyenik ürün satmayı da amaç edinmektedir.

Tüm tüketiciler bilirler ki alışveriş sırasında ürünlerin son kullanma tarihleri dikkat edilmesi gereken en önemli konudur. Çoğu kişi buna dikkat etse de zamanımızın olmaması gibi durumlarda bu detay atlanabilmektedir. A101’de alışveriş yaparken böyle bir sorun asla yaşamazsınız çünkü ürünler yetkili personel tarafından eğer son kullanma tarihleri geçmişse toplanmaktadır. Yani A101’den almış olduğunuz her ürünü gözü kapalı tercih edebilirsiniz. Son kullanımı yaklaşmış ürünlerde ise personelden ileri tarihli bir ürünü talep edebilirsiniz. Gıda zehirlenmeleri gibi olayların yaşanmaması için özellikle şarküteri ürünlerde son derece hassas olan firma müşterilerinin böyle bir sorun yaşamaması için ayrıca çaba sarf etmektedir.

Yine bir markette aranılan önemli özelliklerden birisi de alınabilinecek her türlü ürünün bir marketten alınabilme imkanıdır. A101 marketlerinde bu imkandan da yararlanabilirsiniz. Çünkü firma şarküteri, meyve sebze , züccaciye, elektrikli eşya, tekstil, çeşitli ev gereçleri gibi çok çeşitli ürünlerin satışını yapmaktadır. A101 marketine girerek ihtiyacınız olan pek çok ürüne buradan sahip olabilirsiniz.

A101 firmasının takdir gören bir diğer özelliği ise güler yüzlü çalışanlarıdır. Okuma yazması olmayan ya da çok yaşlı olduğu için fiyatlar konusunda bilgi sahibi olamayan kişiler A101 çalışanları sayesinde bu konularda rahatlıkla yardım alabilmektedirler. Çoğu marketlerde müşterilerinin yüzlerine dahi bakmayan çalışanların olduğu düşünüldüğünde A101 çalışanları bu anlamda da fark yaratmaktadır. Türkiye’nin pek çok noktasında, pek çok şubeyle hizmet veren A101 çalışanlarının her birinden aynı ilgiyi görmenin sağlanması gerçekten zor bir durumdur. Firma bunu sağlayarak müşterilerinin sayısını her geçen gün artırmaktadır.

Yapmış olduğu ekstra indirimlerle müşterilerini her daim bilgilendiren, yeteri kadar ürün getirerek insanların zor durumda kalmasına engel olan firma müşterilerinden her zaman tam not almanın mutluluğunu yaşamaktadır. Tüketiciler ise kaliteli ürünleri piyasanın çok daha altında aldıkları için her zaman A101 marketini tercih etmekte ve aile bütçelerine katkı sağlamaktadırlar. Özel ucuzluk günleri de düzenleyen firma, yapmış olduğu bu indirimler sayesinde sabahın erken saatlerinden kapanana kadar çok sayıda müşteriyi ağırlamaktadır.

Market sayısının her geçen gün arttığı Türkiye’de, A101 tüm rakiplerine rağmen ayakta kalmayı başaran nadir marketlerden olma özelliğini korumaktadır.

a 101 çalışma saatleri

Bir önceki makalemiz olan Askerlik Şubesi Çalışma Saatleri konulu makalemizi incelemenizi öneririz.

Eczacilar.net

Özet
A101 Çalışma Saatleri 2015-2016
Makale Adı
A101 Çalışma Saatleri 2015-2016
Açıklama
A101 kaçta açılıyor? A101 kaçta kapanıyor ? A101 kaça kadar açık?
Yazar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ