Eczacilar.net

Meerkat uygulaması nedir? Meerkat app nasıl kullanılır?

Meerkat uygulaması nedir? Meerkat app nasıl kullanılır?

Meerkat uygulaması nedir? Meerkat nasıl kullanılır?

Mobil uygulamalar inanılmaz yükselişine devam ediyor. Teknoloji o kadar seri ve akıl almaz bir şekilde ilerliyor ki her geçen gün çıkan yeniliklere artık şaşırmaz olduk. Mobil uygulama sektörünün parlayacak yeni yıldızlarından birini tanıtacağız size bu makalemizde. Evet, Meerkat uygulaması yaklaşık 1 hafta önce piyasaya çıktı ve çıkmasıyla ses getirmesi bir oldu diyebiliriz. Twitter merkezli olan Meerkat nasıl kullanılır? bu soruya açıklık getirmeye çalışacağız makalemizde.

Sosyal paylaşım ağlarından Twitter’ı merkezine alan Meerkat uygulaması Twitter’ın pek üzerine düşmediği bir alana yönelmiş durumda. Anlık bilgi aktarımı konusunda çığır açan Twitter bunu sadece text ve fotoğraf olarak sürdürüyorken “video” denilen iletişim aracının ne kadar etkili bir araç olduğunu Twitter’dan önce Meerkat fark etti diyebiliriz. Şuanlık sadece İOS kullanıcılarına hitap eden programla birlikte kullanıcılar, akıllı telefonlarıyla çekmiş oldukları videoları anlık olarak Twitter gibi sosyal medya araçlarında paylaşılabilmesine imkan sağlıyor.Dediğimiz gibi Meerkat uygulaması şuanlık sadece İOS kullanıcılarına hitap ediyor fakat pek yakında Android için de bir çalışma düşünülüyor.Pek çok kişinin anlık olarak birbirlerini takip edebilecekleri bu program kullanımının basitliğyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

1 hafta kadar önce mobil dünyaya hızlı bir giriş yapan Meerkat app tek tuşla Twitter’da canlı yayın yapmanıza imkan verecek

meerkat-indir

Meerkat nasıl kullanılır ?

1-) Uygulamaya twitter hesabınızla giriş yapıyorsunuz

2-) Giriş yaptıktan sonra anasayfada Schedule (planla) veya Stream (yayınla) olmak üzere iki butonla karşılaşacaksınız.

3-) Burada iki durum karşımıza çıkacak.Eğer yayını hemen değil de gün içerisinde başlatmayı düşünüyorsanız ilk butonu işaretliyorsunuz.Eğer ikinci butonu izlerseniz yani Stream (yayınla) butonuna basarsanız Meerkat uygulaması başlığınızla birlikte canlı yayın linkini otomatik olarak twitter’da paylaşacaktır.

Özet
Meerkat uygulaması nedir? Meerkat app nasıl kullanılır?
Makale Adı
Meerkat uygulaması nedir? Meerkat app nasıl kullanılır?
Açıklama
Meerkat uygulaması nedir? Meerkat nasıl kullanılır?
Yazar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ