Eczacilar.net

Yarın sağlık ocakları açık mı, eczaneler açık mı

Yarın sağlık ocakları açık mı, eczaneler açık mı

Yarın sağlık ocakları açık mı, yarın eczaneler açık mı, yarın hastaneler açık mı, yarın asm’ler açık mı

Eczacı, her an her saniye ulaşabileceğiniz size aileniz kadar yakın olan ailenizden biridir. Gerek hastalığınızla ilgili gerekse sosyal sorunlar hakkında başvuracağınız ilk kapılardan olan eczaneler şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bu şekilde olmaya devam edecektir.

Bununla birlikte En yakın sağlık danışmanınız Eczacıların ve günlük hayatımızın olmazsa olmazı eczanelerin çalışma gün ve saatleri ile göre değişebilmekte. Halkımızın en sık sorduğu sorulardan biri olan yarın eczaneler açık mı sorusuna bu makalemizde yanıt vermek istedik.

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma günleri her eczanenin açık olması gerekirken bazı illerimizde bu durum cumartesiyi de kapsamaktadır.Bazı illerimizde ise haftasonu eczaneler açık olmayıp nöbet sistemi devrede olmaktadır

Pazar günleri ise eczaneler kesinlikle kapalı olacak olup sadece nöbetçi eczaneler hizmet vermek üzere hizmette olacaktır.

Eczacilar.NET

Özet
Yarın sağlık ocakları açık mı, eczaneler açık mı
Makale Adı
Yarın sağlık ocakları açık mı, eczaneler açık mı
Açıklama
Yarın sağlık ocakları açık mı, yarın eczaneler açık mı, yarın hastaneler açık mı, yarın asm'ler açık mı
Yazar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ