Yarın sağlık ocakları açık mı, eczaneler açık mı

  • Haberin Tarihi: 28 Şubat 2015
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yarın sağlık ocakları açık mı, eczaneler açık mı

Yarın sağlık ocakları açık mı, yarın eczaneler açık mı, yarın hastaneler açık mı, yarın asm’ler açık mı

Eczacı, her an her saniye ulaşabileceğiniz size aileniz kadar yakın olan ailenizden biridir. Gerek hastalığınızla ilgili gerekse sosyal sorunlar hakkında başvuracağınız ilk kapılardan olan eczaneler şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bu şekilde olmaya devam edecektir.

Bununla birlikte En yakın sağlık danışmanınız Eczacıların ve günlük hayatımızın olmazsa olmazı eczanelerin çalışma gün ve saatleri ile göre değişebilmekte. Halkımızın en sık sorduğu sorulardan biri olan yarın eczaneler açık mı sorusuna bu makalemizde yanıt vermek istedik.

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma günleri her eczanenin açık olması gerekirken bazı illerimizde bu durum cumartesiyi de kapsamaktadır.Bazı illerimizde ise haftasonu eczaneler açık olmayıp nöbet sistemi devrede olmaktadır

Pazar günleri ise eczaneler kesinlikle kapalı olacak olup sadece nöbetçi eczaneler hizmet vermek üzere hizmette olacaktır.

Eczacilar.NET

Özet
Makale Adı
Yarın sağlık ocakları açık mı, eczaneler açık mı
Yazar
Açıklama
Yarın sağlık ocakları açık mı, yarın eczaneler açık mı, yarın hastaneler açık mı, yarın asm'ler açık mı

Aşağıdaki yazıları da incelemenizi öneririz:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın