Eczacilar.net

Şanlıurfa Eczacı Odasından Örnek Proje

Şanlıurfa Eczacı Odasından Örnek Proje

Şanlıurfa Eczacı Odasının Kosgeb destekli düzenlediği Tematik Proje kapsamında, özellikle kış aylarında artan gribal enfeksiyona yönelik halkı bilinçlendirmek adına yerel televizyonlarda ve şehir içi bilboardlarda ”Gripten korunmada Eczacının rolü” hakkında bilgiler verildi….

ad7a7071-f8fc-4734-9ce3-464a7e1a9a49

Güneydoğu Tv ve Edessa Tv ye çıkan Oda Genel sekreteri; Ecz. Süleyman Açar, Uzm. Ecz. Fatih Karataş ve oda saymanı Uzm. Ecz Ali Erdem çıktıkları tv programlarında gripten korunmanın en etkili yolun profilaksi aşaması olduğunun önemini belirterek urfa geneli eczanelere satış fiyatı sabit olan bir kış paketi hazırlandığını belirtti.
c5648c0f-e7ee-4aa9-9bfa-49c1cea60d0a
Kış paketinde; solunum yollarında bariyer oluşturan ve gribin vücuda girmesini önleyen antivirus pastil, kış çayı ve el dezanfektanın bulunduğunu belirterek paket içeriği hakkında halkı bilgilendirerek aile boyu korunma için halkın eczacıya danışması gerektiğinin altını çizdi..
17f8f5ae-e5b2-458f-966b-90fde0d29e8a
Ecz. Bekir Çaynak / ŞANLIURFA
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ