Eczacilar.net

Sabah Yazarından Eczacılıkla İlgili Şok Benzetme

Sabah yazarı Şeref Oğuz’dan Eczacılıkla ilgili ŞOK Benzetme !

Sabah Yazarından Eczacılıkla İlgili Şok Benzetme

Sabah sitesi köşe yazarlarından Şeref Oğuz; bugünkü köşesinde yayınladığı “Meslekler Değişiyor” başlıklı yazısında Eczacılık ile ilgili yaptığı benzetme eczacılık camiasında tepkiyle karşılandı.

Şeref Oğuz’un, zaman içinde mesleklerin içeriğinin ne denli boşaltıldığına dair bir yazı kaleme aldığı yazısında Eczacılıkla ilgili hoş karşılanmayacak bir benzetme yaptı.

Eczacılık öğrencileri için “para üstü verebilmek için 5 yıl okula giden eczacılık öğrencileri” benzetmesini yapan Oğuz’a eczacılık camiası sert tepki gösterdi.

Ekran Alıntısı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. nevin dedi ki:

    siz şu anda ekonomistlikte ülkemize hangi katkıda bulunduğunuzu bir düşünün. eczacı ilacı verirken hastanın her türlü gerek gördüğü sorunun çözümü olur. türkiyenin içinde bulunduğu ekonomik durumun aczi sizin gibi ekonomistlerin hiç bir şeye çözüm olamadığını gösteriyor. adınızı da böyle abuk bir yazı yazarak eczacı camiasına duyurdunuz. ben sahsen sizi okunmaya değer hiç bulmamıştım

BİR YORUM YAZ