Demokrasi Kazandı, TÜRKİYE Kazandı !

  • Haberin Tarihi: 21 Temmuz 2016
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Demokrasi Kazandı, TÜRKİYE Kazandı !

15 Temmuz darbe girişimi Türk milletinin feraseti sayesinde bertaraf oldu.

İçeride ve dışarıda yüzyıllardır ülkemizin geleceğine kastetmek isteyen hainler 15 Temmuz Cuma gecesi kirli yüzünü bir kez daha gösterme cür’etinde bulunmuş oldu.

Cumhurun oyuyla başa gelmiş seçilmiş iktidarı, cumhurbaşkanını hedef alan bu hain saldırı; cumhurun yüksek inancı ve ferasetiyle başarılı bir şekilde püskürtüldü. Bu toprakların kolay kazanılmadığını ve kolay kolay da darbeci hainlere teslim edilemeyeceğini bir kez daha gösteren vatandaşlarımız gerek dış güçlere gerekse içimizdeki hainlere en güzel cevabı vermiş oldu.

Sebebi ne olursa olsun milletimize yapılan bu darbe girişimine sesini çıkartmayan, “utanıyoruz” demeçleri arkasına “darbe ama” ile başlayan ideolojik düşüncelerini saklayan kısacası farklı hesaplar peşinde koşmaya devam eden her kim varsa; bu güruhun milletimizin yüzüne bakacak yüzlerinin olmayacağına inanıyor tekrardan milletimize geçmiş olsun dileklerimizi en kalbi duygularımızla iletiyoruz.

 

İmandır o cevher ki, ilahi ne büyüktür
İmansız olan paslı yürek, sinede yüktür

-Mehmet Akif Ersoy-

 

Eczacilar.net Yönetim Kurulu

Aşağıdaki yazıları da incelemenizi öneririz:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın