Alkali diyeti 2015, Alkali diyeti yöntemleri 2015

  • Haberin Tarihi: Şubat 14, 2015
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Alkali diyeti 2015, Alkali diyeti yöntemleri 2015

Alkali diyeti 2015, Alkali diyeti yöntemleri 2015

Fazla kilolarından şikayetçi olan herkes, mucizevi zayıflama yöntemleri arayışı içerisine girer ve oldukça kısa bir süre içerisinde ince bir vücuda kavuşmanın hayalini kurarlar. Ancak bu mucizevi olarak adlandırılan zayıflama yöntemleri, kısa vadede belki işe yarıyor gibi görünse ve kilo vermenizi sağlasa da uzun vadede hem sağlığınıza zarar verebilir hem de verdiğiniz kiloları fazlasıyla geri almanıza sebep olacaktır. Bu nedenle fazla kilolarınızdan kurtulmak için uygun bir diyet listesi oluşturmalı ve bu listeye uygun bir şekilde beslenerek, aynı zamanda düzenli bir şekilde spor yaparak yavaş fakat sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo vermelisiniz.

Uygun bir diyet programı bol taze yeşil sebze ve meyve, bol lifli gıdalar, zeytinyağlı sebze yemekleri, ızgara tavuk ya da balık eti gibi em hafif hem de sizi uzun süre tok tutacak besinleri içerir aynı zamanda kalp atışlarınızı hızlandırarak, vücudunuzun yağ yakmasını sağlayacak olan kardiyo egzersizini de içerisinde barındırır. Böylece vücudunuza az miktarda kalori alarak ve sporla da kalori yakmaya devam ederek kilo verebilirsiniz.

alkali-diyeti-eczaci

Günümüzde en son popüler diyetler arasında ise alkali diyeti bulunuyor. Diyet olarak adlandırılmasına rağmen aslında bir beslenme sistemi ve hayat boyu bu sistemi uygulayarak hem sağlığınızı hem de kilonuzu koruyabilirsiniz. Alkali diyeti uygulaması ile temel amaç insan vücudunun içerisinde yer alan PH değerinin asit yönünü alkali yönüne çevirebilmek. Gün içerisinde tükettiğimiz bol karbonhidratlı ve yağlı hamur işi, kızartma ve rafine gıdalar sebebiyle vücudumuzun PH yönü asite doğru ilerlemekte. Bu diyet ile amaç hafif alkali değeri yani 7,4 PH değerini koruyabilmek. Alkali diyeti kurallarına düzenli bir şekilde uyarak 1 ayda yaklaşık olarak 7 kilo verebilirsiniz.

Eczacilar.NET

Özet
Makale Adı
Alkali diyeti 2015, Alkali diyeti yöntemleri 2015
Yazar
Açıklama
Alkali diyeti 2015, Alkali diyeti yöntemleri 2015

Aşağıdaki yazıları da incelemenizi öneririz:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın