Eczacilar.net

TİTCK Başkanı Özkan Ünal’dan TEB’e Ziyaret

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Prof. Dr. Özkan Ünal TEB’i ziyaret etti

TİTCK Başkanı Özkan Ünal’dan TEB’e Ziyaret

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Prof. Dr. Özkan Ünal ile 5 Başkan Yardımcısı ve 1 inci Hukuk Müşaviri, Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti’ni ziyaret etti.

TEB Merkez Heyeti üyelerinin de katıldığı toplantıda bir sunum yapan TEB Genel Sekreteri Uzm. Ecz. Harun Kızılay, başta eczacıların yaşadıkları ciddi ekonomik sorunlar olmak üzere, yaşanılan tüm diğer güncel sorunları, çözüm yollarını ve taleplerini detaylarıyla aktardı.

ozkan-unal-teb-ziyaret ozkan-unal-teb-ziyaret2ozkan-unal-teb-ziyaret3

 

Sunumu dikkatle takip eden Başkan Ünal ve beraberindeki Heyet, tüm bu sorunları bildiklerini ve çok önemsediklerini, yeni dönemde Türk Eczacıları Birliği ile birlikte yapılacak çalıştay ve toplantılarla bunlara birlikte çözüm aramak istediklerini belirttiler.

 

ozkan-unal-teb-ziyaret4

 

Eczanelerin giderek artan bir ekonomik basınç altında olduğuna dikkat çeken Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Başkanı Ecz. Erdoğan Çolak ise, birlikte yol yürüyerek eczacıların sorunlarını birlikte çözmek için her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti.

 

ozkan-unal-teb-ziyaret5

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ