Eczacilar.net

Sıradışı Bir Kongre: MEK Zirve

Sıradışı Bir Kongre: MEK Zirve

MEK Zirve

Marmara Eczacılık Kulübü 29 Nisan 2015’de kuruluşunun 10. yılını MEK Zirve etkinliği ile kutladı.

Beklenenin üzerinde bir başvuru gelen ve 30 dk gibi kısa bir süre içerisinde kontenjanların dolduğu program Ord. Prof. Dr. Reşat KAYNAR Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Eczacılık fakültesi mezunu fakat mesleğini icra etmeyen ve gönüllerde yer edinmiş yazar, filozof, eğitmen, fotoğraf sanatçısı, kişisel gelişim uzmanı, gazeteci, yönetici ve müzisyenleri; İstanbul, İzmir, Kayseri, Eskişehir ve daha pek çok yerde eczacılık fakültelerinde öğrenim gören 400’e yakın eczacılık öğrencileriyle buluşturan MEK, eczacılık kongreleri tarihinde bir ilki de gerçekleştirmiş oldu.

#‎KendiniTanı‬ sloganıyla hareket ederek, mevcut öz becerilerimizi keşfetmeye yönelik değerli eczacı büyüklerimizin hayat ve kariyer tecrübelerinden faydalandığımız bu etkinlik çeşitli hediye çekilişleriyle de renklendi.

Tüm katılımcı arkadaşlarımıza (aynı zamanda başvuran fakat kontenjandan ötürü katılamayanlara da), değerli konuşmacı büyüklerimize, tüm etkinliklerimiz boyunca bize yardımlarını esirgemeyen Dekanımız Prof. Dr. Gülden Omurtag, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Kubra Elçioğlu ve Doç. Dr. Mesut Sancar hocalarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Fotoğraflar: Hasan Erten

MEK Zirve Kongre Heyeti: Kübra Salim, Yaren Ortasöz, Burçin Karaaslan, Selman Deniz, Eslem Can,Bahar Apak, Seren Bıçaklıoğlu, Merve Küçük, Semra Memiş, Döndü Telli,Beyza Altay, Mehmet Ali Ay, Senem Sıla Yıldız, Murat Şahin, Zülfiye Taşçı ve Neslihan Atakul.

1 2 3 4 5 6 0 6 1 6 2 6 7 0 7 1 7 2 7 8 9 14 15

 Haber: Muhammet Emin YURTÇU / Bezmialem Vakıf Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
Özet
Sıradışı Bir Kongre: MEK Zirve
Makale Adı
Sıradışı Bir Kongre: MEK Zirve
Açıklama
Sıradışı Bir Kongre: MEK Zirve
Yazar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ