Radyoloji Taban Puanları 2015-2016

  • Haberin Tarihi: 13 Haziran 2015
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Radyoloji Taban Puanları 2015-2016

Radyoloji Taban Puanları 2015-2016

Her yıl yaklaşık 2,5 milyon öğrenci üniversite sınavları için ter dökmekte ve emeklerinin karşılığını alabilmek ümidiyle çalışmalarına hız kesmeden devam etmekteler. Liselere Giriş Sınavıyla başlayan süreç YGS ve LYS ile devam etmekte ve öğrenciler öğrenim hayatları boyunca güzel bir üniversitede eğitim görebilmenin hayaliyle uzun ve yorucu olan bu maratonda ter akıtmaya devam ediyorlar.

Özellikle YGS ve LYS sınavlarının açıklanmasıyla hummalı bir şekilde tercih havasına giren veliler ve öğrenciler; ÖSYM’nin hazırladığı tercih kitapçığında tercihlerini en güzel şekilde yapabilmek için detaylı bir şekilde araştırmaya giriyorlar. İşte son dönemin popüler mesleklerinden biri de radyoloji. Son 5 yılda önemli ölçüde gelişim gösteren radyoloji bölümü; üniversite sınavlarına giren öğrencilerin Radyoloji Taban Puanları ile ilgili bilgilere ihtiyaç duymasına ortam hazırlamakta. Doktorların reçetelendirmelerine göre doktor; hastanın vücudunun belirli kısımlarında röntgen filmi çektirilmesini isteyerek teşhisi daha doğru bir şekilde yapmak isteyebilmektedir. Röntgen odalarında çalışan teknikerlerin çalışma ortamları hastanelerdeki diğer personellere oranla daha hassas ortamlardır. Röntgen teknikerleri, karanlık odalarda kullandıkları cihazlarla bu mesleği idrak ediyor olarak gözükse de insan ile ilişkileri de son derece önemlidir.

Peki Radyoloji Taban Puanları ne durumda ?

q1 q2 q3 q4 q5 q6 q7 q8 q9 q10 q11 q12

Özet
Makale Adı
Radyoloji Taban Puanları 2015-2016
Yazar
Açıklama
Radyoloji Taban Puanları 2015-2016

Aşağıdaki yazıları da incelemenizi öneririz:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın