Özgü Eczanesi Meslektaşlarını ağırladı

  • Haberin Tarihi: 12 Mayıs 2015
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Özgü Eczanesi Meslektaşlarını ağırladı

Eczacılık Öğrencileri bu hafta Özgü Eczanesindeydi

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Öğrencileri Birliği’nin (IUPSA) her hafta düzenli olarak yaptığı eczane gezilerinde bu haftaki evsahipleri Özgü Eczanesi Eczacısı Ecz.Kamil Güdük idi.

IUPSA Yönetim Kurulu üyesi Tuğba Namlı organizatörlüğünde İstanbul Eczacılık Öğrencileri; eczaneleri daha yakından tanımak ve meslek büyükleriyle daha sık temas halinde olarak tecrübe aktarımı yapabilmek amacıyla her hafta farklı bir eczanede buluşma gerçekleştiriyor.

Mesleki bilincin artırılması amacıyla düzenlenen bu etkinliklerde; İstanbul Eczacılık Öğrencileri bu hafta Özgü Eczanesinde Ecz. Kamil GÜDÜK ile beraberdi.

20 yıllık meslek hayatında edindiği tecrübeleri, genç meslektaşlarıyla paylaşan GÜDÜK, eczacılık öğrencileri ile keyifli bir sohbet geçirdi.

Eczacılar ve Eczaneler hakkında değişen kanundan serbest eczacılıkta fark yaratacak konulara kadar birçok mesleki konuda öğrenci arkadaşların sorularının yanıt bulduğu ziyaretin ardından hatıra fotoğraflarının da çekilmesiyle etkinlik sona ermiş oldu.

İşte ziyaretten kareler….

eczane-gezileri eczane-gezileri-1 eczane-gezileri-2 eczane-gezileri-3

 

Eczacilar.net / Özel haber

Özet
Makale Adı
Özgü Eczanesi Meslektaşlarını ağırladı
Yazar
Açıklama
Eczacılık Öğrencileri bu hafta Özgü Eczanesindeydi

Aşağıdaki yazıları da incelemenizi öneririz:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,50. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )

Bir Yorum Yazın