İstanbul Eczacılıkta Mezuniyet Coşkusu

  • Haberin Tarihi: 27 Haziran 2015
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İstanbul Eczacılıkta Mezuniyet Coşkusu

Ülkemizin en köklü eczacılık fakültelerinden olan İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde mezuniyet coşkusu vardı.

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 2010 girişli meslektaşlarımız 25 Haziran Perşembe günü mesleğe ilk adımlarını attılar.

İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başlayan programda İstanbul Ecza Kooperatifi Başkanı Ecz. Rafet Şahin ve İstanbul Eczacı Odası Genel Sekreteri Ecz. Levent Alemdar konuk katılımcı olarak konuşmalarını gerçekleştirdi. İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Oğul Araman’ın karşılama konuşmasıyla devam eden programda mezun olan öğrenci arkadaşlarımızı temsilen Ecz. Mustafa Oğuz Yavaşça konuşmalarını gerçekleştirdi.

Yapılan konuşmaların ardından 5 yıllık zorlu fakülte hayatlarını ilk 3’te tamamlayan meslektaşlarımıza sahnede ödülleri takdim edildi.

Dereceye giren arkadaşlarımıza ödüllerinin takdim edilmesinin ardından mezun olan çiçeği burnunda eczacılar isim isim sahneye davet edildi ve mezuniyet belgeleri takdim edilmiş oldu. Tüm arkadaşlarımızın mezuniyet belgelerini almalarının ardından da İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi dekan yardımcısı Prof. Dr. Afife Mat öncülüğünde Eczacılık Yemini yüksek ve gür bir sesle okundu.

Bu vesileyle Eczacilar.net ailesi olarak bir kez daha tüm mezunlarımızı tebrik eder, meslek hayatlarında ve bundan sonraki yaşantılarında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.

Eczacilar.net

İşte mezuniyetten kareler….

iü eczacılık mezuniyet 1 iü eczacılık mezuniyet 2 iü eczacılık mezuniyet 3 iü eczacılık mezuniyet 4 iü eczacılık mezuniyet 5 iü eczacılık mezuniyet 6 iü eczacılık mezuniyet 7 iü eczacılık mezuniyet 8 iü eczacılık mezuniyet 9

Özet
Makale Adı
İstanbul Eczacılıkta Mezuniyet Coşkusu
Yazar
Açıklama
Ülkemizin en köklü eczacılık fakültelerinden olan İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde mezuniyet coşkusu vardı.

Aşağıdaki yazıları da incelemenizi öneririz:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )

Bir Yorum Yazın