Eczanede Finans Yönetimi

  • Haberin Tarihi: 5 Şubat 2015
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Eczanede Finans Yönetimi

Eczanede Finans Yönetimi Konulu MİEP Başarıyla Gerçekleştirildi

Ankara Eczacı Odası Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen, Ecz Erdoğan KARAKULLUKÇU’nun yapmış olduğu  “Eczane ve Eczanede Finans Yönetimi” konulu Meslek İçi Eğitim Programı 120’nin üzerinde meslektaşımızın katılımı ile 31 Ocak 2015 Cumartesi günü, Ankara Eczacı Odası 4. Kat Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Eğitimde, bir eczane eczacısının yaşadığı en büyük sorunlardan olan gelir gider tablosunun doğru olarak oluşturulması ve bu tablodaki dengenin kurulabilmesi adına bir eczacının izlemesi gereken yol ve yöntemlerden bahsedildi.
Meslektaşlarımıza, daha alım esnasında kâra geçmek için yapılması gerekenleri, kişisel bütçe ile eczane bütçesi ayrımını içeren bilgileri veren Sn. KARAKULLUKÇU; eczanede yaşanan finansal sorunların çözümleri ile ilgili daha birçok bilgiyi Farmakom programı üzerinden detaylı olarak açıkladı.
Gün sonunda kendilerini eczanelerinin finansal yönetimine daha hakim hisseden meslektaşlarımız, eğitimden büyük bir memnuniyetle ayrıldı.
Eğitimden kareler…
5 4 3 2 1
Özet
Makale Adı
Eczanede Finans Yönetimi
Yazar
Açıklama
Eczanede Finans Yönetimi Konulu MİEP Başarıyla Gerçekleştirildi

Aşağıdaki yazıları da incelemenizi öneririz:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )

Bir Yorum Yazın