Eczacilar.net

Eczanede Finans Yönetimi

Eczanede Finans Yönetimi

Eczanede Finans Yönetimi Konulu MİEP Başarıyla Gerçekleştirildi

Ankara Eczacı Odası Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen, Ecz Erdoğan KARAKULLUKÇU’nun yapmış olduğu  “Eczane ve Eczanede Finans Yönetimi” konulu Meslek İçi Eğitim Programı 120’nin üzerinde meslektaşımızın katılımı ile 31 Ocak 2015 Cumartesi günü, Ankara Eczacı Odası 4. Kat Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Eğitimde, bir eczane eczacısının yaşadığı en büyük sorunlardan olan gelir gider tablosunun doğru olarak oluşturulması ve bu tablodaki dengenin kurulabilmesi adına bir eczacının izlemesi gereken yol ve yöntemlerden bahsedildi.
Meslektaşlarımıza, daha alım esnasında kâra geçmek için yapılması gerekenleri, kişisel bütçe ile eczane bütçesi ayrımını içeren bilgileri veren Sn. KARAKULLUKÇU; eczanede yaşanan finansal sorunların çözümleri ile ilgili daha birçok bilgiyi Farmakom programı üzerinden detaylı olarak açıkladı.
Gün sonunda kendilerini eczanelerinin finansal yönetimine daha hakim hisseden meslektaşlarımız, eğitimden büyük bir memnuniyetle ayrıldı.
Eğitimden kareler…
5 4 3 2 1
Özet
Eczanede Finans Yönetimi
Makale Adı
Eczanede Finans Yönetimi
Açıklama
Eczanede Finans Yönetimi Konulu MİEP Başarıyla Gerçekleştirildi
Yazar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ