Eczacilar.net

Eczacılardan Çankaya’ya ziyaret

Eczacılardan Çankaya’ya ziyaret

Eczacılardan Çankaya’ya ziyaret

Ankara Eczacı Başkanı Ecz. Süleyman GÜNEŞ, Genel Sekreter Prof. Dr. Mustafa ASLAN, Yönetim Kurulu Üyesi Ecz. Necdet ŞENBABA ve üye Ecz. Ali ÜNAL’dan oluşan bir heyet Çankaya Belediye Başkanı Alper TAŞDELEN ve Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Yasemin ASİL’i makamında ziyaret etti.

Yapılan ziyarette, oda binasının önünde bulunan park yerinin odaya tahsis edilmesi, Sıralı Reçete Dağıtım Birimi’nin hasta ihtiyacının ve eczacıların daha iyi hizmet alabilmeleri açısından genişletilmesi ve evlerdeki atık ilaçların toplanıp sağlıklı bir şekilde imha edilmesi konusunda destek talepleri Taşdelen’e iletildi.

Ankara Eczacı Odası’na arsa tahsis edilmesi ve eczacıların faydalanabileceği sosyal ve kültürel aktiviteler için sosyal tesis yapılması konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Ayrıca, halk sağlığı hizmetinin kalitesinin artarak devam etmesi ve vatandaşların ilaca erişiminde sorun yaşamamaları adına Ankara Eczacı Odası ile Çankaya Belediyesi’nin ortak projeler belirleyerek ve hayata geçirme konusunda işbirliği içinde çalışılmasının verimli olacağı kanaatine varıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ