Eczacilar.net

Bezmialem Eczacılık Biyoteknoloji Yüksek Lisans Programı Açıldı

Bezmialem Eczacılık Biyoteknoloji Yüksek Lisans Programı Açıldı

Biyoteknoloji Yüksek Lisans Programı Açıldı

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Üniversite Sağlık Bilimleri Enstitüsü bünyesinde “Biyoteknoloji” Yüksek Lisans ve Doktora Programlarını açmıştır.
Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi‘nin 24.04.2010 tarihindeki kurulum kanunu ile kurulmuştur. 2012-2013 Güz döneminde öğrenci kabulüne başlanmıştır.

Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi bünyesindeki Anabilim dallarının oluşturacağı programlarla yüksek lisans ve doktora eğitimi verecek olan Sağlık Bilimleri Enstitüsü, sağlıkla ilgili çeşitli alanlarda yetiştireceği araştırmacılar ve uzman bilim insanları ile ülkemizin eğitim ve öğretim olanaklarının geliştirilmesine, öğretim elemanı ihtiyacının karşılanmasına ve bilimsel projelerle araştırma faaliyetlerinin arttırılmasına önemli katkılar sağlayacaktır.

Temel prensip,  bilimsel düşünceyi ilk hedefi haline getirmiş ve çağdaş bilimi sorgulayarak çözümler üretmeye uğraşan bilim insanlarını kaliteli, üretken, gelişime açık ve evrensel düzeyde hizmet verebilecek şekilde yetiştirmektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ