Eczacılık öğrencileri gurur duyulacak bir projeye imza attı

  • Haberin Tarihi: 7 Mayıs 2015
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Eczacılık öğrencileri gurur duyulacak bir projeye imza attı

Eczacılık öğrencileri bundan önceki yıllarda olduğu gibi bugün de çaresizlere çare olmaya devam ediyor

Yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren ve ulusal medyanın da yakın takibinde olan İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Sosyal Sorumluluk Birimi (SSB) düzenlediği projelere bir yenisini daha ekledi.

Daha önceki yıllarda afet bölgesindeki vatandaşlarımıza düzenledikleri kermesler, yardıma muhtaç ailelerin tespitini yapıp ayni ve nakdi yardımların ulaştırılması ve kardeş okul projeleri gibi birçok projeyle sessizliğe çığlık olmayı başarmış olan Sosyal Sorumluluk Birimi öğrencileri tüm Üniversite öğrencilerine güzel örnek teşkil etmeye devam ediyor.

Eczacılık öğrencileri olarak bu alanlarda hiçbir zaman geride kalmadan her zaman yardıma muhtaç kişilere yardım elini uzatmada öncü olan Sosyal Sorumluluk Birimi öğrencileri bu sefer de Giresun Hurşit Bozbağ İmam Hatip Ortaokulu’na kitap toplama kampanyası başlattı. Kampanya boyunca yaklaşık olarak 2000 kitabın toplandığını belirten Sosyal Sorumluluk Birimi öğrencileri, toplanan yardımları Giresun’a ulaştırdılar.

Bizler Eczacilar.net ailesi olarak Yerel ve Ulusal medyada geniş yer alan bu örnek projeyi gerçekleştiren meslektaşlarımızı tebrik ediyor nice güzel projelerle bizleri gururlandırmalarını temenni ediyoruz

Kitap toplama projesinden fotoğraflar

a b c d

 

Eczacilar.net / ÖZEL HABER

Özet
Makale Adı
Eczacılık öğrencileri gurur duyulacak bir projeye imza attı
Yazar
Açıklama
Eczacılık öğrencileri gurur duyulacak bir projeye imza attı

Aşağıdaki yazıları da incelemenizi öneririz:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın