Eczacilar.net

Portakal’dan yarım yamalak bir özür

Özür değil, kendini aklama..

Portakal’dan yarım yamalak bir özür

Perşembe Akşamı FOX TV anahaber bülteninde yapılan haberin ardından eczacılık camiası bu çirkin saldırıya odaklandı.

Haberin yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada yoğun bir tepkiyle karşılaşan FOX TV ve Anahaber spikeri Fatih Portakal; gerek meslektaşlarımız tarafından gerekse TEB, Oda yetkilileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Meslektaşlarımızın FOX TV Anahaber spikeri Fatih Portakal’a twitter üzerinden yaptığı baskıların ardından Portakal 23 Ocak 2015 Cuma tarihli anahaber bülteninde Eczacılardan yarım ağız özür açıklaması yaptı.Özürden çok kendisini aklama gibi anlaşılan açıklamaya meslektaşlarımızın vereceği tepki merak ediliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. eczaci a fettah dedi ki:

  Bu adam salak yahu..bi defa soruşturma acilmasi bile o eczacinin suçlu olduğu anlamına gelmez..çünkü hukuki süreç sonucu suçlu bulunursa suclu kabul edilebilir. SGK müfettişlerinin hakli olarak actiklari soruşturma dişinda ne kadar gereksiz olayin iç yüzünü bilmeyerek birçok eczaciyi mağdur etmek istediğini..ama mahkemelerce isletilen hukuk sureci eczacilarin %90 dan fazla davalari kazandigini bilmeden konusuyor iste. Yok yatan hasta ilaclarini eczaneler veriyo vs ..

 2. NUR dedi ki:

  HA SGK YI DOLANDIRANLAR,HA BELEDİYELERİ DOLANDIRANLAR,HA DEVLETİ DOLANDIRANLAR,
  HEPSİ SAHTEKAR,AMA HABERİ YAPARKEN İŞADAMI A.C DİYE ADLANDIRIYORSUNUZ,BÜTÜN İŞADAMLARI İÇİN SAHTEKAR İŞADAMALARI, DİYE YADA SAHTEKAR MÜTAHİTLER DİYEREK BİR HABER YAPMADINIZ,SA,,,,,,BİZLER İÇİN DE GENEL ,YAPAMAZSINIZ,,,
  KOMUTANLAR MAHKEMESİ BİTMİŞ İÇERİ GİRMİŞ ADAMLARA BİLE BÜTÜN KOMUTANLARA….DİYE HABER YAPIN BAKALIM…
  YADA MAHKEMESİ BİTMİŞ ADAM AZİZ BAŞKANINIZA,ŞİKECİ FENERLİLER…….DİYE HABER YAPIN…..
  HAKEDENE O LAFLARINIZI SEÇİN VE SÖYLEYİN,HER MAHKEMESİ OLAN SUÇLU DEGİLDİR,SUÇU BELGELENMİŞ KİŞİ SADECE HAKEDER,TÜM TOPLUM DEGİL…..

BİR YORUM YAZ