Eczacilar.net

Hastane eczacılarının maaşı ne kadar? Kamu eczacıları maaşları

Hastane eczacılarının maaşı ne kadar? Kamu eczacıları maaşları

Hastanede çalışan eczacıların maaşları ne kadar, 2015 yılı eczacıların maaşları, 2015 yılı Eczacı maaşları, devlette çalışan eczacıların maaşları ne kadar?

Devlet memuru olarak görev yapan Eczacılar, görev yaptıkları kurumlardan kaynaklı olarak döner sermayeden ve diğer bazı ek ödemelerden de yararlanabilmektedirler. (Örneğin, sağlık harcamalarına esas olan fatura ve reçetelerin incelenmesi işlerinde çalışan bazı eczacılara ilave ek ödemeler yapılabilmektedir.)

Eczacılarımızın maaşı meslekte geçirdikleri yıla ve çalışılan hastanenin döner sermayesine göre değişiklik göstermekle birlikte şu şekilde olmuştur

İşte hastane eczacılarının ortalama maaşları:

Ekran Alıntısı

Ekran Alıntısı3

Ekran Alıntısı4

 

NOT:

**Aile yardımı ve asgari geçim indirimi bakımından, bekar (veya eşi çalışan) ve çocuksuz personele göre değerlendirme yapılmıştır.

**Döner sermayeden yararlananlar için, sabit döner sermaye ödemesi (emsali personele ödenen net ek ödeme miktarı kadar) hesaplamaya dahil edilmiştir.

**Çalışılan bölgeden kaynaklı ek özel tazminat ödemeleri hesaplamaya dahil edilmemiştir.

**Çalışılan kurumdan kaynaklı yan ödeme farklılıkları dikkate alınmamış ve en düşük puanlar esas alınmıştır.

**Sendika aidatı ve toplu sözleşme ikramiyesi ödemesi dikkate alınmamıştır.

**Gelir Vergisi oranı %15 olarak uygulanmıştır.

**5 yıl ve daha az hizmeti olan personelin 30.09.2008 tarihinden sonra göreve başladıkları varsayılarak sosyal güvenlik kesintileri buna göre hesaplanmıştır.

**Eczacı unvanlı personelin hizmet yılları itibariyle ulaşabileceği derece ve kademeler tahmini olarak alındığından, hizmet yıllarına karşılık gösterilen derece ve kademelerde farklılıklar görülebilir.

 

Kaynak: MemurunYeri

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ