Eczacılık Öğrencileri Mek Zirve’de buluşuyor

  • Haberin Tarihi: 12 Mart 2015
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Eczacılık Öğrencileri Mek Zirve’de buluşuyor

Marmara Üniversitesi’nin en aktif kulüplerinden olan Marmara Eczacılık Kulübü (MEK), eczacılık öğrencilerini zirvede buluşturuyor.

Eczacılık Fakültelerinden Mezun olmuş ve eczacılık dışı alanlarda önemli yerlere gelmiş birçok tanıdık ismin konuşmacı olarak katkı vereceği kariyer günü için geri sayım başladı.

29 Nisan 2015 günüOrd. Prof. Dr. Reşat KAYNAR Konferans Salonu”nda gerçekleşecek olan etkinlik için kayıtlar pek yakında alınmaya başlanacaktır

mekzirve-eczacılık

Marmara Eczacılık Kulübü Hakkında

Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencileri tarafından 2004 yılında kurulan ve eczacılık alanına yönelik mesleki ve akademik çalışmaların yanı sıra öğrencilerin sosyal faaliyet bilinci kapsamında bedensel, zihinsel, kültürel ve sanatsal gelişimlerini sağlamak ve bu alanlardaki yeteneklerini/niteliklerini artırmak amacına hizmet eden, rektörlüğe bağlı bir kulüptür. Kulübümüzün misyonu; meslektaşlarımızın buradan edindikleri deneyimlerle mesleki konularda kendini sürekli yenileyen, ülkemiz ve dünyadaki mesleki kuruluşlarla iletişim içinde, dünyaya açık, toplumsal sorunlara duyarlı, çözüm üretmek için gereken yer ve zamanda sorumluluk almaya hazır bireyler olmaya teşvik etmektir.

 

Özet
Makale Adı
Eczacılık Öğrencileri Mek Zirve'de buluşuyor
Yazar
Açıklama
Marmara Üniversitesi'nin en aktif kulüplerinden olan Marmara Eczacılık Kulübü (MEK), eczacılık öğrencilerini zirvede buluşturuyor.

Aşağıdaki yazıları da incelemenizi öneririz:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,67. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın