Eczacilar.net

Eczacılık Öğrencileri Mek Zirve’de buluşuyor

Eczacılık Öğrencileri Mek Zirve’de buluşuyor

Marmara Üniversitesi’nin en aktif kulüplerinden olan Marmara Eczacılık Kulübü (MEK), eczacılık öğrencilerini zirvede buluşturuyor.

Eczacılık Fakültelerinden Mezun olmuş ve eczacılık dışı alanlarda önemli yerlere gelmiş birçok tanıdık ismin konuşmacı olarak katkı vereceği kariyer günü için geri sayım başladı.

29 Nisan 2015 günüOrd. Prof. Dr. Reşat KAYNAR Konferans Salonu”nda gerçekleşecek olan etkinlik için kayıtlar pek yakında alınmaya başlanacaktır

mekzirve-eczacılık

Marmara Eczacılık Kulübü Hakkında

Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencileri tarafından 2004 yılında kurulan ve eczacılık alanına yönelik mesleki ve akademik çalışmaların yanı sıra öğrencilerin sosyal faaliyet bilinci kapsamında bedensel, zihinsel, kültürel ve sanatsal gelişimlerini sağlamak ve bu alanlardaki yeteneklerini/niteliklerini artırmak amacına hizmet eden, rektörlüğe bağlı bir kulüptür. Kulübümüzün misyonu; meslektaşlarımızın buradan edindikleri deneyimlerle mesleki konularda kendini sürekli yenileyen, ülkemiz ve dünyadaki mesleki kuruluşlarla iletişim içinde, dünyaya açık, toplumsal sorunlara duyarlı, çözüm üretmek için gereken yer ve zamanda sorumluluk almaya hazır bireyler olmaya teşvik etmektir.

 

Özet
Eczacılık Öğrencileri Mek Zirve'de buluşuyor
Makale Adı
Eczacılık Öğrencileri Mek Zirve'de buluşuyor
Açıklama
Marmara Üniversitesi'nin en aktif kulüplerinden olan Marmara Eczacılık Kulübü (MEK), eczacılık öğrencilerini zirvede buluşturuyor.
Yazar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ