Eczacilar.net

UTANIYORUZ !

UTANIYORUZ !

UTANIYORUZ!

Her ne sebeple olursa olsun, kimin kirli planlarına maşalık yapıyorsanız yapın İstanbul Eczacı Odası Yönetim Kurulu olarak o gece yapılan darbe girişimi ve masum halka uygulanan katliam hakkında yazdıklarınız, özgürlük sevdalısı kahraman milletimize karşı yayınlanmış kin ve nefret beyanıdır.

Size bu ideolojik körlüğü miras bırakan ideolojik geçmişinizin yabancılaştırdığı, köksüzleştirdiği ve köleleştirdiği bu ülkeyi tekrar ayağa kaldırma mücadelesi veren, eski asaletine döndürme mücadelesi veren, sizin ithal, ısmarlama ve müflis ideoloji tasallutunuzdan kurtarmaya çalışan halkın iktidarına ve demokratik iradesine karşı yapılan darbe girişimini ve darbe severliğinizi lanetliyoruz.

Bu ülkenin 20 yaşında, vatandaşlık görevi olarak silah altına alınmış, canı Türkiye Cumhuriyeti Devletine emanet, canımız onların soluğuna emanet evlatlarımızı hain ve alçak emelleri için kandıran, kullanan, ölüm tehdidiyle masum halka ateş ettiren eli kanlı terör örgütlerini ve büyük bir acı yaşatılmış olan aziz halkımızı suçlama alçaklığını gösteren eczacı odasındaki terör örgütü sempatizanlarını lanetliyoruz.

Bu ülkenin askeri, polisi, kardeştir ve bu halk darbe savan evlatlarına sahip çıkacak, darbe ve terör sözcülüğü yapan müptezelleri lanetleyecektir.
Eczacılar olarak, İstanbul Eczacı Odası Yönetim Kurulu imzasıyla yayınladığınız bildiriyle meslekî camiamıza yaşattığınız onursuzluk ve utancın son bulmasını istiyoruz. Birileri istemese de Halkın demokratik iradesine karşı yapılan hain darbe ve terör saldırılarının da nihayete ererek barış ve sükunetin en kısa sürede temin edilmesini bekliyoruz.

Eczacı Odası Yönetim Kurulunu; yapmış olduğu sorumsuz bildiriden dolayı, eczacı camiasından ve tüm halkımızdan özür dilemeye davet ediyoruz.

Muhtırasız, Darbesiz, Demokratik, Özgür ve Bağımsız Türkiye

“ECZACILAR DARBEYE KARŞI NÖBETTE” PLATFORMU

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ