Eczacilar.net

Eczacilar.NET editörlük başvuruları başlıyor

Eczacilar.NET editörlük başvuruları başlıyor

Eczacilar.net Editörlük Başvuruları Başlıyor

Ülkemizdeki Tüm Eczacılık Öğrencileri Açılmış İlk Haber Sitesi olma özelliği taşıyan eczacilar.net için editörlük başvuruları bugün (10 Mart Salı) saat 21:00 itibariyle başlıyor

Her Eczacılık Fakültemizden max. 3 editör alımı yapılacaktır.

Editörlük başvurusu olumlu sonuçlanan arkadaşlarımız adına üyelikler açılacak olup; editörlük yetkileri arkadaşlarımıza sadece kendi fakültelerinin kategorisi üzerinde verilecektir.

Web sitemizde her eczacılık fakültesi için özel sayfalar oluşturulmuştur. Oluşturulan fakülte sayfaları aşağıdaki gibidir:

Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi

Anadolu.eczacilar.net

Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi

Marmara.eczacilar.net

Eczacilar.net Haber Portalının önemi:

Eczacilar.net; Eczacılık fakültelerinde faaliyet gösteren kulüp ve birliklerimizin etkinliklerini, haberlerini tüm eczacılık öğrencilerine sergileyebilecekleri bir mecra olma özelliğini taşımaktadır.

Eczacilar.net; Öğrenci arkadaşlarımızın gerek fakülteleriyle ilgili haberleri gerekse sağlık alanındaki haberlerin tüm eczacılık öğrencileriyle paylaşabileceği haber sitesi olma özelliğini taşımaktadır.

Eczacilar.net; Öğrenci arkadaşlarımızın fikir ve düşüncelerini “köşe yazarlarımız” bölümünde aktarabileceği bir platform olma özelliği taşımaktadır.

Siz de Eczacılık Öğrencileri için açılmış ilk haber sitesi olma özelliği taşıyan eczacılar.net ‘de editör olmak ister miydiniz?

Başvurular için: http://www.eczacilar.net/editor-olun

Editör olmak isteyen arkadaşlarımız başvurularını tamamladıktan sonra en geç 1 hafta içerisinde sonuçlar açıklanacak olup sosyal medya hesaplarımız üzerinden herkese duyurulacaktır.

Eczacilar.net Yayın Kurulu

Özet
Eczacilar.NET editörlük başvuruları başlıyor
Makale Adı
Eczacilar.NET editörlük başvuruları başlıyor
Açıklama
Eczacilar.NET editörlük başvuruları başlıyor
Yazar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ