Eczacilar.NET editörlük başvuruları başlıyor

  • Haberin Tarihi: Mart 10, 2015
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Eczacilar.NET editörlük başvuruları başlıyor

Eczacilar.net Editörlük Başvuruları Başlıyor

Ülkemizdeki Tüm Eczacılık Öğrencileri Açılmış İlk Haber Sitesi olma özelliği taşıyan eczacilar.net için editörlük başvuruları bugün (10 Mart Salı) saat 21:00 itibariyle başlıyor

Her Eczacılık Fakültemizden max. 3 editör alımı yapılacaktır.

Editörlük başvurusu olumlu sonuçlanan arkadaşlarımız adına üyelikler açılacak olup; editörlük yetkileri arkadaşlarımıza sadece kendi fakültelerinin kategorisi üzerinde verilecektir.

Web sitemizde her eczacılık fakültesi için özel sayfalar oluşturulmuştur. Oluşturulan fakülte sayfaları aşağıdaki gibidir:

Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi

Anadolu.eczacilar.net

Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi

Marmara.eczacilar.net

Eczacilar.net Haber Portalının önemi:

Eczacilar.net; Eczacılık fakültelerinde faaliyet gösteren kulüp ve birliklerimizin etkinliklerini, haberlerini tüm eczacılık öğrencilerine sergileyebilecekleri bir mecra olma özelliğini taşımaktadır.

Eczacilar.net; Öğrenci arkadaşlarımızın gerek fakülteleriyle ilgili haberleri gerekse sağlık alanındaki haberlerin tüm eczacılık öğrencileriyle paylaşabileceği haber sitesi olma özelliğini taşımaktadır.

Eczacilar.net; Öğrenci arkadaşlarımızın fikir ve düşüncelerini “köşe yazarlarımız” bölümünde aktarabileceği bir platform olma özelliği taşımaktadır.

Siz de Eczacılık Öğrencileri için açılmış ilk haber sitesi olma özelliği taşıyan eczacılar.net ‘de editör olmak ister miydiniz?

Başvurular için: http://www.eczacilar.net/editor-olun

Editör olmak isteyen arkadaşlarımız başvurularını tamamladıktan sonra en geç 1 hafta içerisinde sonuçlar açıklanacak olup sosyal medya hesaplarımız üzerinden herkese duyurulacaktır.

Eczacilar.net Yayın Kurulu

Özet
Makale Adı
Eczacilar.NET editörlük başvuruları başlıyor
Yazar
Açıklama
Eczacilar.NET editörlük başvuruları başlıyor

Aşağıdaki yazıları da incelemenizi öneririz:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın