Deva ilaç burs

  • Haberin Tarihi: 5 Şubat 2015
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Deva ilaç burs

Deva İlaç Burs verecek !

Türkiye’nin yerli ilaç üreticilerinden DEVA Holding, başarılı tıp fakültesi öğrencilerini desteklemek amacıyla Kocaeli Üniversitesi Vakfı işbirliği ile burs programı başlattı.

Türkiye’nin yerli ilaç üreticilerinden DEVA Holding, başarılı tıp fakültesi öğrencilerini desteklemek amacıyla Ocak ayında yeni bir burs programı başlattı. Program dahilinde belirli kriterlere göre Vakıf tarafından seçilen başarılı öğrencilere karşılıksız burs desteği sağlanacak.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan ve yardımcıları, firma yetkililerini dekanlıkta ağırlayarak bir teşekkür plaketi sundu. Fakülte Burs Komitesi Başkanı Prof. Dr. Füsun Yıldız ise konuyla ilgili görüşlerini “Öğrencilerimiz adına, sunduğu destekten dolayı DEVA Holding’e teşekkür ediyoruz. Bilimin gelişmesi için öğrencilerimize sağlanan bu destekler bizim için çok kıymetli.” şeklinde aktardı.

Program ile ilgili görüşlerini bildiren DEVA Holding Türkiye ve Uluslararası Pazarlar Genel Müdür Yardımcısı Ecz. Doğan Varinlioğlu, “Sorumluluğumuzun bilincinde bir kurum olarak, Türkiye’nin geleceği olan gençlerimizin eğitimine katkıda bulunmanın son derece önemli olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda başarılı öğrencilerimize destek olabilmekten büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

 

Kaynak:Eczacı Dergisi

Özet
Makale Adı
Deva ilaç burs
Yazar
Açıklama
Deva ilaç burs verecek

Aşağıdaki yazıları da incelemenizi öneririz:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • eczacım
    1 Mart 2015 21:17

    Eczacılık Fakültesi öğrencileri dururken niye tıp fakültesi öğrencilerine veriliyor ki bu kafayla bilim biraz zor gelişir

Bir Yorum Yazın