Eczacilar.net

Deva ilaç burs

Deva ilaç burs

Deva İlaç Burs verecek !

Türkiye’nin yerli ilaç üreticilerinden DEVA Holding, başarılı tıp fakültesi öğrencilerini desteklemek amacıyla Kocaeli Üniversitesi Vakfı işbirliği ile burs programı başlattı.

Türkiye’nin yerli ilaç üreticilerinden DEVA Holding, başarılı tıp fakültesi öğrencilerini desteklemek amacıyla Ocak ayında yeni bir burs programı başlattı. Program dahilinde belirli kriterlere göre Vakıf tarafından seçilen başarılı öğrencilere karşılıksız burs desteği sağlanacak.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Utkan ve yardımcıları, firma yetkililerini dekanlıkta ağırlayarak bir teşekkür plaketi sundu. Fakülte Burs Komitesi Başkanı Prof. Dr. Füsun Yıldız ise konuyla ilgili görüşlerini “Öğrencilerimiz adına, sunduğu destekten dolayı DEVA Holding’e teşekkür ediyoruz. Bilimin gelişmesi için öğrencilerimize sağlanan bu destekler bizim için çok kıymetli.” şeklinde aktardı.

Program ile ilgili görüşlerini bildiren DEVA Holding Türkiye ve Uluslararası Pazarlar Genel Müdür Yardımcısı Ecz. Doğan Varinlioğlu, “Sorumluluğumuzun bilincinde bir kurum olarak, Türkiye’nin geleceği olan gençlerimizin eğitimine katkıda bulunmanın son derece önemli olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda başarılı öğrencilerimize destek olabilmekten büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

 

Kaynak:Eczacı Dergisi

Özet
Deva ilaç burs
Makale Adı
Deva ilaç burs
Açıklama
Deva ilaç burs verecek
Yazar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. eczacım dedi ki:

    Eczacılık Fakültesi öğrencileri dururken niye tıp fakültesi öğrencilerine veriliyor ki bu kafayla bilim biraz zor gelişir

BİR YORUM YAZ