Eczacilar.net

1. Serbest Eczacılık Zirvesi Başlıyor!

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Öğrencileri Birliği (IUPSA) 1. Serbest Eczacılık Zirvesi düzenliyor.

1. Serbest Eczacılık Zirvesi Başlıyor!

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Öğrencileri Birliği (IUPSA) 1. Serbest Eczacılık Zirvesi düzenliyor.

13 Aralık Cumartesi günü gün boyunca devam edecek zirve için başvurular alınmaya başladı.Kısa bir süre içerisinde kontenjanın üzerinde bir başvurunun gerçekleştiği program mesleğimizin en geniş istihdam alanı olan ve birçok arkadaşımızın gelecek planları içinde bir numaralı yeri teşkil eden “Eczane Eczacılığı” alanını ele alıyor.

Başarılı ve yetkin bir eczane eczacısı olabilmek adına akıllarda bulunan soru işaretlerine, mesleğinde başarılı, çeşitli uygulama alanlarında kendini geliştirmiş, eczane hizmetinde farklılığı yakalamış eczacılar cevap verecek.

Bir günlük program boyunca, eczane eczacılığı ve eczane eczacısı, işletmesinden, eczane tasarımına; fitoterapi uygulamalarından, hasta-eczacı iletişimine; OTC satışından, majistrale çok geniş bir yelpazede ele alınacak. İstanbul Üniversitesinde gerçekleşecek olan programa tüm eczacılık öğrencileri davetlidir.

KATILIM ÜCRETSİZDİR.
TARİH: 13 ARALIK 2014 – CUMARTESİ

BAŞVURULAR AŞAĞIDAKİ FORM ÜZERİNDEN OLACAKTIR.
zirve.iupsa.com  (kontenjan dolmuştur)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ