İstanbul Eczacılık Öğrencileri Tarihi Yarımada Gezisinde

  • Haberin Tarihi: 13 Ekim 2014
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İstanbul Eczacılık Öğrencileri Tarihi Yarımada Gezisinde

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Öğrencileri Birliği (IUPSA) tarafından düzenlenen Geleneksel Tarihi Yarımada Gezisi bugün gerçekleşti.

Türkiye’nin en köklü öğrenci birliklerinden olan IUPSA, her sene olduğu gibi bu sene de faaliyetlerine hızlı başladı.Yoğun bir katılımın olduğu etkinlikte profesyonel rehber eşliğinde İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi önünden harekete geçen grup Beyazıt, Laleli, Vefa, Süleymaniye bölgelerini gezerek yaklaşık 4 saat süren gezilerini tamamlamış oldu

Bu etkinliği, fakülteyi yeni kazanan meslektaşlarının 5 yıl süreyle eğitim alacakları İstanbul’u daha iyi tanımaları amacıyla düzenlediklerini belirten IUPSA Yönetim Kurulu üyesi Tuğba MÜSÜLÜN 30’a yakın arkadaşın katılımıyla güzel bir günü geride bıraktıklarını belirtti

Faaliyetlerine hız kesmeden devam edeceklerini de ekleyen Müsülün; önümüzdeki günlerde birbirinden güzel etkinliklerle İstanbul Eczacılık öğrencilerinin karşısında olacaklarını belirtti.

İşte etkinlikten kareler

1

2

 

3

4

 

6

7

8

10

13

14

Aşağıdaki yazıları da incelemenizi öneririz:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )

Bir Yorum Yazın