Eczacılık mesleği ortaokul öğrencilerine tanıtıldı

  • Haberin Tarihi: 14 Aralık 2014
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Eczacılık mesleği ortaokul öğrencilerine tanıtıldı

Ortaokul öğrencilerine eczacılık mesleği tanıtıldı

Osmancık Atatürk Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerine –Hayata Hazırlanıyoruz ve Meslekleri Öğreniyoruz– isimli etkinlik kapsamında, eczacılık mesleği hakkında tanıtıcı bilgiler verildi.

Osmancık Atatürk Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerine “Hayata Hazırlanıyoruz ve Meslekleri Öğreniyoruz” isimli etkinlik kapsamında, eczacılık mesleği hakkında tanıtıcı bilgiler verildi.

Okulun 8/A ve 8/C sınıfı öğretmenleri Esra Bilir ile Şengül Karakuş’un birlikte hazırladığı rehberlik dersi dolayısıyla Eczacı Burcu Yiğit, Osmancık Atatürk Ortaokulu’na konuk oldu.

Önceki gün gerçekleştirilen etkinlikte; eczacılık fakültesindeki öğrencilik yıllarından bahsederek mesleği seçmesindeki nedenleri öğrencilerle paylaşan Yiğit, öğrencilerin meslek hayatına hazırlanması için de çeşitli öğütlerde bulundu.

Öğrencilerin hayata hazırlanması ve sorumluluk alması açısından bu tür programların birer altın fırsat olduğunu belirten Okul Müdürü Sakin Karakaş, okul öğretmenlerine ve Eczacı Burcu Yiğit’e teşekkür etti.

Aşağıdaki yazıları da incelemenizi öneririz:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )

Bir Yorum Yazın