Eczacilar.net

Eczacılık mesleği ortaokul öğrencilerine tanıtıldı

Eczacılık mesleği ortaokul öğrencilerine tanıtıldı

Ortaokul öğrencilerine eczacılık mesleği tanıtıldı

Osmancık Atatürk Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerine –Hayata Hazırlanıyoruz ve Meslekleri Öğreniyoruz– isimli etkinlik kapsamında, eczacılık mesleği hakkında tanıtıcı bilgiler verildi.

Osmancık Atatürk Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerine “Hayata Hazırlanıyoruz ve Meslekleri Öğreniyoruz” isimli etkinlik kapsamında, eczacılık mesleği hakkında tanıtıcı bilgiler verildi.

Okulun 8/A ve 8/C sınıfı öğretmenleri Esra Bilir ile Şengül Karakuş’un birlikte hazırladığı rehberlik dersi dolayısıyla Eczacı Burcu Yiğit, Osmancık Atatürk Ortaokulu’na konuk oldu.

Önceki gün gerçekleştirilen etkinlikte; eczacılık fakültesindeki öğrencilik yıllarından bahsederek mesleği seçmesindeki nedenleri öğrencilerle paylaşan Yiğit, öğrencilerin meslek hayatına hazırlanması için de çeşitli öğütlerde bulundu.

Öğrencilerin hayata hazırlanması ve sorumluluk alması açısından bu tür programların birer altın fırsat olduğunu belirten Okul Müdürü Sakin Karakaş, okul öğretmenlerine ve Eczacı Burcu Yiğit’e teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ