Amerika’da Eczacılık Uygulamaları

  • Haberin Tarihi: 23 Mayıs 2015
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Amerika’da Eczacılık Uygulamaları

Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrenci topluluğu KARMER bahar yarıyılını Amerika’da Eczacılık Uygulamaları etkinliğiyle tamamlıyor.

Ülkemizde son yıllarda eczacılık alanında çıkan kanunlar ve değişikliklerle mesleğimizin koşulları ve istihdam alanları sürekli değişmektedir. Bu nedenden dolayı eczacılarımız ve eczacı adayı gençler mesleğin farklı alanlarında görevler almayı tercih ediyor ve eczacılık mesleğinin korunması açısından yeni düzenlemeleri, bu alanlardaki yenilikleri yakından takip ediyor.

Peki, durum diğer ülkelerde nasıl? Gelişmişlik açısından önde gelen ülkelerin başında gelen Amerika da eczacılık mesleğinin durumu, iş koşulları, mesleğimizin önem derecesi ve lisans eğitiminin burada nasıl alındığı ve bunun gibi birçok soru etkinliğimiz sayesinde cevap buluyor.

Amerika da eczacılık uygulamaları ve koşullarını merak eden, buralardaki çalışma ortamları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkesi etkinliğimize bekliyoruz.

Etkinlik 25 Mayıs Pazartesi saat 10:00’da Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 50. Yıl salonunda gerçekleşecektir.

 

11194537_10153225661083503_8291249914731346832_o

 

 

Haber :Selvi ÇAPIK / Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi

 

Özet
Makale Adı
Amerika’da Eczacılık Uygulamaları
Yazar
Açıklama
Amerika’da Eczacılık Uygulamaları

Aşağıdaki yazıları da incelemenizi öneririz:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın