Eczacilar.net

Yakın Doğu Eczacılık Fakültesi ACPE Sertifikası aldı

Yakın Doğu Eczacılık Fakültesi ACPE Sertifikası aldı

Yakın Doğu Eczacılığa ACPE Sertifikası !

Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ACPE Sertifikası almasının ardından Eczacılık Eğitiminde Akreditasyon ile ilgili bilgilendirme konferansları ve çalıştayları ile yürüttüğü paylaşımlarını sürdürüyor.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Dairesi Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rümeysa Demirdamar ve tüm öğretim üyeleri öğrencileri ile bir araya gelerek akreditasyon sertifikalı olmanın sevincini paylaştılar.

Türkiye’den ve yabancı ülkelerden gelen öğrencilerle  Kıbrıs’lı öğrencilerin bir araya geldiği etkinlikte Prof.Dr.Demirdamar kurucu dekan olarak Fakülteyi akreditasyon sürecine nasıl hazırladığını, Haziran 2014 de alınan ACPE International Certification  belgesinin öğrencilere uluslararası standartlarda eğitim verildiğinin belgesi olduğunu ve bununla hep birlikte  gurur duyduklarını, öğrenciler için, fakülte için daha iyi şeyler yapma heyecanı taşıdıklarını anlattı.

Öğrenciler de dekan ve öğretim üyelerine, hazırladıkları “ senden daha güzel “ şarkısını coşkuyla  hep bir ağızdan neşeyle seslendirdikleri sürpriz ile teşekkür ettiler. Öğretim üyelerinin  de alkışlarla  “ bizim için öğrencilerimiz  en güzel “ yanıtını verdikleri toplantı öğretim üyesi-öğrenci buluşmasının en güzel örneği olarak hafızalara yerleşti.

resize
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Prof.Dr.Filiz dedi ki:

    Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nin Haziran 2014 de aldığı ACPE International Certification belgesinin hazırlık çalışmalarının son aşamalarına katılmış bir öğretim üyesi olarak, öğrencilerimizin farkındalığını kutluyorum.

    “Dünya standartlarında laboratuvarlarda, yenilikçi-paylaşımcı-interaktif eğitim programı ve akademik kadrosu ile dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri tam donanımlı eczacılar olarak yetiştirmek” için emek verenlere çok anlamlı ve değerli bir teşekkürdü.

    Öğrencilerini ve meslektaşlarını çok seven bir öğretim üyesi olarak, eczacılık mesleğinin geleceği ve gelişimi için emek veren tüm dostların yeni yılını kutluyor, yeni yılın mesleğimize, ülkemize ve tüm dünyaya iyilikler ve güzellikler getirmesini diliyorum. Prof.Dr.Filiz Meriçli

BİR YORUM YAZ