Eczacilar.net

Eczacılara Meslek İçi Gelişim ve Eğitim Programı Başlıyor

İstanbul Ecza Odası, Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve M.Ü. Sürekli Eğitim Merkezi işbirliğiyle, aşağıdaki eğitimler gerçekleştirilecektir.

Eczacılara Meslek İçi Gelişim ve Eğitim Programı Başlıyor

Eczacılara Meslek İçi Gelişim ve Eğitim Programı Başlıyor!

İstanbul Ecza Odası, Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve M.Ü. Sürekli Eğitim Merkezi işbirliğiyle, aşağıdaki eğitimler gerçekleştirilecektir. Eğitimler 30’ar saatlik 2 kur halinde toplam 60 saat olarak verilecektir.

60 saatlik 2 kuru tamamlayanlar MÜSEM onaylı ‘’Sertifika’’, 30 saatlik 1 kuru tamamlayanlar ise yine MÜSEM onaylı ‘’Katılım Belgesi’’ almaya hak kazanacaklardır.

Kimler Katılmalı :

Günümüzde eczacının hasta tedavisinde, eğitiminde ve izleminde daha aktif roller alması gerekliliği artık tartışılmaz bir gerçektir. Eczacının danışman rolünü ortaya koyabilmesi ve birinci basamak sağlık hizmeti veren bir mesleğin mensubu olarak hastalarına daha faydalı olabilmesi için bilgilerini sürekli güncellemesi ve yenilikleri takip etmesi son derece önemlidir. Bu amaca cevap verecek şekilde tasarlanmış olan eğitime, mesleğine değer katmak isteyen tüm meslektaşlarımızı bekliyoruz.

 

Tarih: 18 Ekim 2014 Cumartesi başlayacak olup detaylı eğitim takvimine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

Eğitim Takvimi için tıklayınız.

 

Saat: 10.00 – 16.00

 

Yer: İstanbul Eczacı Odası Merkezi 1. Kat Konferans Salonu (Mecidiyeköy)

 

Eğitmenler: 

Prof. Dr. Fikret Vehbi  İzzettin, Prof. Dr. Fikriye Uras, Prof. Dr. Feyza Arıcıoğlu, Prof. Dr. Levent Kabasakal, Prof. Dr. Azize Şener, Prof. Dr. Göksel Şener, Doç. Dr. Şule Rabuş, Doç. Dr. Mesut Sancar, Doç. Dr. Derya Özsavcı, Doç. Dr. Kübra Elçioğlu, Yard. Doç. Dr. Filiz Özdemir, Yard. Doç. Dr. Betül Okuyan, Yard. Doç. Dr. Bahar Göker, Yard. Doç. Dr. Özlem Bingöl Özakpınar, Yard. Doç. Dr. Rabia Oba, Dr.Ecz. Buket Aksu, Ecz. Hale Özcömert

 

Eğitim Ücreti ve Kayıt: Eğitim ücreti 1 kur için KDV dahil 350 TL’dir. Sabah kahvaltısı, ara ikramlar ve öğle yemeği de ücrete dahildir.

 

Kayıtlar ve ödeme MÜSEM tarafından alınacaktır. Kayıt için tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ