Eczacilar.net

2015 Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Liderliği Eğitim Başvurusu

2015 Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Liderliği Eğitim Başvurusu

GSB 2015 Kamp Liderliği, 2015 Kamp Liderliği Başvurusu, 2015 yılı Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Liderliği Eğitim Başvurusu

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlik kamplarında görevlendirmek üzere 600 Bayan 500 Bay adayın katılacağı kamp liderliği eğitimi gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları

a)         Son başvuru tarihi 19.02.2015  itibariyle 18 yaşından gün almış ve 30 yaşından gün almamış olmak.
b)         Üniversitelerin ön lisans veya lisans bölümlerinde okuyor veya bu bölümlerden mezun olmak (Diploma, mezuniyet belgesi veya öğrenci belgesi taranıp başvuru formuna eklenecektir)
c)         Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak.
d)        Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından cezaları bulunmamak.

Eğitimin Yeri ve Tarihi 
Kamp Liderliği Eğitimi 04 – 18 Mart 2015 tarihleri arasında Mersin Silifke’de yapılacaktır.
Detaylı bilgi için https://www.facebook.com/GenclikKamplari  sayfamızı ziyaret edin.

********************************************************

Öğrenciler Gözünden Kamp Liderliği

Geçtiğimiz yaz ilk defa katıldığım Gençlik Spor Bakanlığının Antalya Duacı Doğa Kampında bir hafta boyunca farklı alanlarda eğitimler aldık ve gerçekten hatırda kalacak güzel vakitler geçirdim. Kampta El sanatları, Tiyatro, Müzik, Halk Oyunları, Deniz Aktiviteleri(Rafting), Spor Aktiviteleri, Turistik Geziler gibi faaliyetler yaptık. Ayrıca voleybol, basketbol, tenis, badminton, mini futbol, masa tenisi aktivelerini yapılabileceğimiz sahalar ile anfi tiyatro ve yapay tırmanış duvarı bulunmaktaydı.

Türkiyenin dört bir yanından gelen bayan arkadaşlarla tanışma fırsatı bulduğum Gençlik Kampı, farklı yaşam tarzları, farklı düşünceler, farklı kültürler ile yakinen birarada bulunmamızı sağlayarak bakış açımın genişlemesine, ülkemizin renklerini daha iyi kavramama, verilen tarih seminerleri, uygulamalı eğitimlerle sosyal, kültürel, sportif vb. birçok yönde kendimi geliştirmeme vesile oldu.

Tercihinize göre sadece Antalya Duacı Kampı değil; Trabzon Düzköy Doğa Kampı, Kastamonu Kadıdağı Doğa Kampı, Osmaniye Aslantaş Doğa Kampı, Van Gevaş Doğa Kampı, Samsun 19 Mayıs, Bolu Aladağ Doğa Kampı, Denizli Cankurtaran Doğa Kampı, Mersin Silifke Kapızlı, İzmir Paşalimanı Kampı, Aydın-Kuşadası Davutlar Kampı, Hatay İskenderun Uluçınar gibi diğer illerde de kamp alanları mevcut.

Açıkçası ‘Güçlü Yarınlar İçin’ hepinizin katılmasını istediğim ve herkese önerebileceğim bir yer ”Gençlik Spor Bakanlığı Kampları”.

*************************************************************

Kamp Liderliği

Kamp lideri, Bakanlığımıza bağlı gençlik kamplarında gençlere rol model olan, genç grupları çalıştırabilen ve onları yönlendirebilen yetenek bilgi ve becerilere sahip kişilerdir.

Kamp liderliği bir istihdam şekli değildir. Kamplarda görevlendirilmeleri (ağırlıklı olarak haziran ve eylül ayları arası görevlendirilmektedir) halinde, masrafları Harcırah Kanunu çerçevesinde karşılanmakta olup görev aldığı süre için Bakanlar Kurulu Kararıyla belirlenen ücret ödenmektedir.

Özet
2015 Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Liderliği Eğitim Başvurusu
Makale Adı
2015 Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Liderliği Eğitim Başvurusu
Açıklama
2015 Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Liderliği Eğitim Başvurusu
Yazar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eczacila/public_html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ